2737
2734

واقعا درک نمیکنم چطوری میذارین یکی بزنه شمارو؟

به مامان و بابات بگو پدرشو در بیارن حق نداره بهت یه کلمه بی احترامی کنه حتی

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

وا. خداییش شماهااین خانواده هاروازکجاپیدامیکنید. ادم همسرش وبچش دس بلند کنه حرمتی نمیمونه. پدرشوهرک جاخودداره

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اوف از دست این ادمای بیشعور . داداش نداری .پدرت بگو برن خونشون هشدار جدی بدن ک میریزیم سرت میزنیمت فلان میکنیم.همچین زبونشو بزاره تو دهنش 

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

خدا رو شکر من نزاشتم روی خانواده شوهرم بهم باز بشه .همیشه با احترام برخورد کردم اونام باهام رودربایستی دارن .

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂
2738
دو روز پیش رفتم بگم بزار زندگیما بکنم هر دعوایی میشه سرشا میگیرم تهش به تو میرسم ...راحتم بزار

اینارو به هرکی بگی حمله میکنه😲😉

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁

بیشعور تو حیاط شروع کرد عربده کشیدن تو زن نیستی تاز اول ناراضی بودم تو عروسم بشی طایفه شما دیوونن.‌به پدرم فحش داد به مادرم خیر ندیده گفت ریدم تو شیر مادرت😭

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
نتونیتم تحمل کنم این حرفا به جاریم زده بود تو تاپیک قبل هست بعد پر رو زنگ میزنن بیا جاریت اومده ناها ...

تلفن قطع کن چه حوصله ای داری جواب میدی..شوهرت پشت تو یانه 

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
شوهرت حرفی نمیزنه؟

اون میگه احترام واجبه فلانه ولی دید چها کردن باهام....میگه موحیه بابام تو گذشت کن ولی تا کجا تحمل کنم؟ نیاد نیگه گور زایی قدت کوتاهه...جلو بچه هام تریاک میکشه میگم نکن میگه خونه خودمه ناراحتی برو بیرون

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
بیشعور تو حیاط شروع کرد عربده کشیدن تو زن نیستی تاز اول ناراضی بودم تو عروسم بشی طایفه شما دیوونن.‌ب ...

چه بد دهن

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂
2706