2726

منم امروز موعدمه درد و حس پریودی دارم ولی نمیدونم میخام پریود بشم یا باردارم

میترسم تست بزنم😭😭

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم امروز موعدمه درد و حس پریودی دارم ولی نمیدونم میخام پریود بشم یا باردارم میترسم تست بزنم😭😭

من لوله هام بسته بودن دوماهه بازشدن این ماه دکترگفت باردارمیشی اماحس پریودی دارم هیچ علائمی ندارم مثل تیره شدن سینه که میگن

2728

واسه من این علائم بود درد پریودی ولی خبری نبود.پادرد.یهو سینه هام خیلی حساس شدن  درد شدید شروع شد.بعد ۶هفته یهو باحالت معده درد وحالت تهوع شدید ازخواب پاشدم رفتم دکتر واسه معده شک کرد فرستادم ازمایش که فهمیدم بله باردارم 

من لوله هام بسته بودن دوماهه بازشدن این ماه دکترگفت باردارمیشی اماحس پریودی دارم هیچ علائمی ندارم مث ...

ان شاالله خدا به دلمون نظر بندازه و این ماه همه اونا که منتظر نی نی هستن باردار بشن.

منم همش ترشح دارم حس میکنم پریود شدم ولی فعلا وضعیت سفیده خداروشکر.. تخمدان هامم خیلی این هفته درد میکردن ولی علائم دیگه ای ندارم

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
واسه من این علائم بود درد پریودی ولی خبری نبود.پادرد.یهو سینه هام خیلی حساس شدن  درد شدید شروع ...

مگ پریودیت نامنظم بود که بعد از ۶ هفته فهمیدی بارداری؟!

مگ پریودیت نامنظم بود که بعد از ۶ هفته فهمیدی بارداری؟!

مجردیم اره چون پلی کیست داشتم.بعد عروسیم مرتب بود تواقدام کلا پریودیم بهم ریخت یکماه نشدم هرچی بی بی زدم منفی بود منم به خیال اینکه مثل مجردیم شدم بیخیال بودم گفتم ماه بعد میشم حتما که ۲۷ابان فهمیدم ۶هفتمه 

مجردیم اره چون پلی کیست داشتم.بعد عروسیم مرتب بود تواقدام کلا پریودیم بهم ریخت یکماه نشدم هرچی بی بی ...

آخی عزیزمممم چه حس خوبی داشتی اون موقع😍😍😍

ان شاالله واست خوش قدم باشه.

صحیح و سالم و پر روزی و خوش قدم 😍😘❤

واسه ما منتظرا هم دعا کن

من خوابالو شده بودم عین فیل هم میخوردم گرسنم نبودا ولع غذا داشتم.همه چی به نظرم بیش از حد خوشمزه بود.بعدش انگار سوزن فرو میکردن تو رحمم میگفتم علامت پریوده دردش تیز و کوتاه بود