2737
2739
عنوان

بیاین بببینم😼

98 بازدید | 12 پست

چرا این مدت نبودم کسی نگفت دلم برات تنگ شده😭😢😠

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دلم برات تنگ شده بود کجا بودی بی معرفت😭😭

معلومه داری دورغ  میگی دلت برا یکی دیگه تنگ شده من برم بمیرم  جای من دیگه تو این دنیا نیست😂😂😂😂😂😂

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
معلومه داری دورغ  میگی دلت برا یکی دیگه تنگ شده من برم بمیرم  جای من دیگه تو این دنیا نیست ...

آقاا من تازه اومدم اصلا نمیشناسمت😂💔

نه بابا دور ازجون😪

ولی خوب شد اومدی😁😂

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
2738

بابا اسم کاربری ندارم کلا دو سه ماه نیست عضو شدم یعنی واقعا که ها تا جن سال اینجا نباشم کسی دلش تنگ نمیشه دلتنگی من رو ب برنامه های روزانه تون اضافه کنید لطفا😎😂