2737
2739
عنوان

مطیع ترین عروسی ک دیدین تاچ حد بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 62 پست
شاید خودش دوس داره سیم بکشه،شاید اونجا غذا میخوره و بعد غذا کمک میکنه،

ن ما میشوریم همیشه دیشب مادرشهرم گفت چ فایده از شستن تون قابلمه ب اون بزرگی و میزارید برامن بااین ک خشک وسوخته بود سیم میزد پدرش دراومد من بودم نمی‌کردم میگفتم بزا نم بخوره فردا بده شوهرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه نفرو میشناسم عروس جدا از خانواده شوهر بود شوهرشم وضعش خوب بود مادرشوهرشون خونشون رو فروختن منطقه متوسط بود رفتن بالای شهر پسروعروسشم خونشون  دادن اجاره رفتن پیش مادرشوهر تو یکی از طبقاتشون بشینن عروسشون خیلی خوبه مثل دختره براشون 

2728
این طوری نگید  حالا فرضا همچین شخصی هم وجود داشت دلیلی نداره ما هم پامون را بگذاریم روش یا بهش ...

نمیشه اون شخصیتش همونه مگه که لطف کنیم یجوری حالیش کنیم پادری نباشه هستن چنین شخصیتایی. منظورم سواستفاده نیس باید رد شی بری بی خیال شی مگه اینکه خودش خواهان تغییر بشه شخصیتشو بخواد عوض کنه

یا ابلفضل  ببخشید لال نبودی احیانا؟

چرا لال بودم 

ترسو بودم

پشتیبان نداشتم پدر مادرم درسن جوانی فوت کردن تک فرزند بودم تا گلایه میکردم شوهرم میگفت دوس داری همینه دوست نداری برو پی زندگیت به زور نگهت نداشتم با وجود دوتا بچه چیکار میکردم؟

ولی ازشون نمیگذرم

2738
چرا لال بودم  ترسو بودم پشتیبان نداشتم پدر مادرم درسن جوانی فوت کردن تک فرزند بودم تا گلایه م ...

الان با ارث بابام  یه آپارتمان خریدم دادم اجاره شوهرم هی نقشه میکشه یفروشه نمیزارم اونحا انگار سرپناهمه

الان با ارث بابام  یه آپارتمان خریدم دادم اجاره شوهرم هی نقشه میکشه یفروشه نمیزارم اونحا انگار ...

نکنی این کارو یه زمانی ها زن باید همیشه یه سرپناهی داشته باشه مخصوصاً با این شوهر و خانواده اش

2706