2733
2739
عنوان

تازه عروسی کردم از خونه داری هیچی بلد نیستم میشه کمکم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4071 بازدید | 80 پست

چقدر سرزنش

اشکال نداره ببین مامان خودم از اونا بود تو خونه همیشه مستخدم داشتن و هیچی بلد نبود, یک ماه اول بابام ناهار سوخته میخورد تا یاد گرفت الان عالیه

یه لیست درست کن از کارهای کوچیک که باید انجام بدی

یه تکنیک هم اینکه هروقت وارد اتاقی شدی یه چیزی رو مرتب کن اونجا

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم خستم شد دیگه همش درد ....تازه من حلقویم بعد ده روز تا یذره باز شد وقتیم شد حس کردم شکمم درد گ ...

اگ خیلی درد داری روان کننده بخر از داروخونه

اگ درست نشد برو دکتر

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
2731

این میشه نتیجه یه مادری که به دخترتش کارخونه ومسئولیت نده

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
توروخدا به منم بگو منم همینطورم اینقدر میزارم کثیف میشه بعد همه چیو میریزم بیرون 

ببین هر چیزی برمیداری، همون موقع بذار سرجاش، مثلا لباس و ظرف و اینا ....، اصلا نگو یه لحظه این جا میذارم و بعد برمیدارم، چون یهو می بینی یه هفته شده و اون ها هم جمع شدن!

آشپزی هم با غذاهای آسون شروع کن، پیج های آشپزی خوبی هست اینستا ، اگه میخوای بهت بدم

دختر خوب من از ده سالگی آشپزی میکردم کمک مامانم 

خونه رو تمیز میکردم 

از من به شمو نصیحت خونه یه زن تمیز باید دسته گل باشه🌹

خوشبخت بشی❤

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2738

الان مثلا کشک و بادمجون که می گی بوی سوختگی میداد رو بپرس ببین باید چیکار کنی که بهتر بشه، همین رو دوباره درست کن ، قطعا سری دوم که بپزی خوب میشه! 

هر غذایی که می پزی و خوب نمیشه رو دقیق بگو چیکار کردی، حتی برای هر کدوم تاپیک بزن، تا بقیه ایرادت رو بگن و دوباره درست کنی

خنده نداره الان تازه عروسی تازگی داری شوهرت چیزی بهت نمیگی چند وقت دیگه از دستت عاصی میشه غرهاش شروع میشه ،بزار همیشه الگوی بقیه باشی راه حرف و ایرادو ببند،من الان 6ساله عروسی کردم از بس تلاش میکنم همیشه غذاها و همه چیم عالی باشه جاریم با 15سال زندگی زنگ میزنه از من دستور غذا و کیکو شیرینی میگیره میگه تو خیلی واردی،من خودم همیشه تلاش کردم از مجردی بهترین باشم نه از مادرم یاد گرفتم نه کس دیگه خونه مامانمم دست به سیاه سفید نمیزدم شهر غریبم هستم نه بوه داری نه خانه داری هیچوقت کمکی نداشتم،پاشو دختر مسخره بازی در نیار خونه زندگیتو مرتب کن اگه غذام بلد نیستی الان انقد تو نت قشنگ و مرحله به مرحله غذا یاد میدن که کیف کنی پاشو 

واقعا نظرات خانمها رو میخونی تازه میفهمی زن چقدر بدبخته توی ایران

عوض اینکه بگید شوهرش باید کمکش کنه میگید شوهرت بیاد بهت بتوپه و اخم تخم کنه...

چرا؟

مگه آشپزی وظیفه زنه؟

حتی تو قانون کشور عقب افتاده ای مثل ایران آشپزی جزو وظایف یک زن نیست

مشکل ما عقب موندگی فکر زنهامونه...نه مردهامون. 

2706