2737
2734
عنوان

روانپزشک خوب در اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 19642 بازدید | 38 پست

عزیزم من چندین ماهه از اسنپ دکتر مشاوره میگیرم

آقای دکتر آرمان علیپور گیوی

خیلی توی کارشون مهارت دارن

کلا روانپزشک های خوبی داره اسنپ دکتر

حضوری هم آقای دکتر مسعود هاشمی که دکترای مشاوره دارن

شما اول باید بری پیش یه روانشناس خوب و ایشون اگه نیاز باشه ارجاع میدن به روانپزشک برای گرفتن دارو

آقای دکتر ارمان علیپور هم مشاوره انجام میدن و هم اگه نیاز باشه دارو😊

میخوام هر لحظشو زندگی کنم!!😇

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم من چندین ماهه از اسنپ دکتر مشاوره میگیرم آقای دکتر آر ...

مرسی عزیزم

آرمان علیپور مطبشون کجاست

خدایا بابت فرشته کوچولویی که بهم دادی هزاران بار شکر خودت مراقبش باش برای سلامتیش صلوات بفرستید  
افکار خودکشی داری؟عذاب وجدان داری؟ناامیدی شدید داری؟احساس بی علاقگی ب همه چیز داری؟

پس چی شد

خدایا بابت فرشته کوچولویی که بهم دادی هزاران بار شکر خودت مراقبش باش برای سلامتیش صلوات بفرستید  
2728
مرسی عزیزم آرمان علیپور مطبشون کجاست

عزیزم آرمان علیپور تهران هست

من تلفنی ازش مشاوره میگیرم از اپلیکیشن اسنپ دکتر

اصفهان همون دکتر هاشمی رو میرفتم قبلا ولی خب الان یکم بخاطرکرونا کمتربیرون میرم و ترجیح دادم غیرحضوری باشه مشاورم

میخوام هر لحظشو زندگی کنم!!😇
عزیزم آرمان علیپور تهران هست من تلفنی ازش مشاوره میگیرم از اپلیکیشن اسنپ دکتر اصفهان همون دکتر هاش ...

ممنون عزیزم 🌷

افکار خودکشی داری؟عذاب وجدان داری؟ناامیدی شدید داری؟احساس بی علاقگی ب همه چیز داری؟

من تعريف كلنيك «روانپزشكي-روانشناسي» دكتر «فرزانه كرمي» را زياد شنيده بودم. هم روانپزشك هستند و هم روانشناسي كار ميكنند.

من خودم از مراجعه کننده های دکتر «فرزانه كرمي» متخصص روانپزشكي (اعصاب و روان) هستم خیلی راضیم، یکی از دوستام اضطراب شدید و پانیک داشت که اون اول رفته بود پیش ایشون خیلی کمک کرده بود منو هم برای افسردگی معرفی کرد. خیلی حالم بهتر شده. من پیش روانپزشکای خیلی زیادی رفتم و هیچ نتیجه ای نگرفتم تا اینکه توسط یکی از دوستام رفتم پیش دکتر «فرزانه كرمي» واقعا تو کارشون تبحر دارن. چند سالی بود که مشکل اعصاب داشتم ولی الان حالم خیلی خوب شدم.

فعاليت شون در زمينه هاي: افسردگي، اضطراب، اسكيزوفرنيا، دوقطبي، اعتياد جنسي، خواب، خوردن، استرس، روان تني، اختلالات كودكان(پيش فعالي، رفتاري، تيك، يادگيري)، مشاوره تحصيلي، مشاوره ازدواج، مشاوره خانوادگي و... است.

يه حسني كه داره اين است كه؛ به صورت تلفني و آنلاين هم بيمار ويزيت ميكنند.

مطبشون شلوغ است و از قبل بايد هماهنگي كنيد.

آدرس مطبش توی اصفهان، خيابان سجاد، خيابان سپهسالار، خيابان مسرور، نبش چهار راه حضرت قائم، طبقه اول

تلفن؛ ٣٦٣٠٣٣٩٦-٠٣١

همراه؛ ٠٩٩٤٠٦٨٢٨٩٦

2738
متخصص مغز و اعصاب خوب دکتر ناصر زکی زاده

من تعريف كلنيك «روانپزشكي-روانشناسي» دكتر «فرزانه كرمي» را زياد شنيده بودم. هم روانپزشك هستند و هم روانشناسي كار ميكنند.

من خودم از مراجعه کننده های دکتر «فرزانه كرمي» متخصص روانپزشكي (اعصاب و روان) هستم خیلی راضیم، یکی از دوستام اضطراب شدید و پانیک داشت که اون اول رفته بود پیش ایشون خیلی کمک کرده بود منو هم برای افسردگی معرفی کرد. خیلی حالم بهتر شده. من پیش روانپزشکای خیلی زیادی رفتم و هیچ نتیجه ای نگرفتم تا اینکه توسط یکی از دوستام رفتم پیش دکتر «فرزانه كرمي» واقعا تو کارشون تبحر دارن. چند سالی بود که مشکل اعصاب داشتم ولی الان حالم خیلی خوب شدم.

فعاليت شون در زمينه هاي: افسردگي، اضطراب، اسكيزوفرنيا، دوقطبي، اعتياد جنسي، خواب، خوردن، استرس، روان تني، اختلالات كودكان(پيش فعالي، رفتاري، تيك، يادگيري)، مشاوره تحصيلي، مشاوره ازدواج، مشاوره خانوادگي و... است.

يه حسني كه داره اين است كه؛ (( به صورت تلفني و آنلاين هم بيمار ويزيت ميكنند.))

مطبشون شلوغ است و از قبل بايد هماهنگي كنيد.

آدرس مطبش توی اصفهان، خيابان سجاد، خيابان سپهسالار، خيابان مسرور، نبش چهار راه حضرت قائم، طبقه اول

تلفن؛ ٣٦٣٠٣٣٩٦-٠٣١

همراه؛ ٠٩٩٤٠٦٨٢٨٩٦

من تعريف كلنيك «روانپزشكي-روانشناسي» دكتر «فرزانه كرمي» را زياد شنيده بودم. هم روانپزشك هستند و هم ر ...

ممنون از شما شوهرم پانیک داره سهرمون مغزو اعصاب داره فقط . میخوام برم پیش فرزانه کرمی . چند سالس. خوبه؟ تجربه داره؟

پیش کی رفتی عزیزم

سلام عزیزم پیش دکتر احسان سالمی رفتم

2706