2726
عنوان

روانپزشک خوب در اصفهان

19554 بازدید | 38 پست

سلام دوستان

لطفا اگه تجربه ای از روانپزشک در اصفهان دارید بهم معرفی کنید

روانپزشکی که هم خوب باشه مشاوره هم بده

خدایا بابت فرشته کوچولویی که بهم دادی هزاران بار شکر خودت مراقبش باش برای سلامتیش صلوات بفرستید  
متخصص مغز و اعصاب خوب دکتر ناصر زکی زاده

مشاوره هم میدن؟

مطبشون کجاست؟

خدایا بابت فرشته کوچولویی که بهم دادی هزاران بار شکر خودت مراقبش باش برای سلامتیش صلوات بفرستید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیرم من روانشناس خوب میشناسم دکتر کشاورز روانپزشک اطلاع ندارم

بنظرتون مشاوره کافیه؟

من که فقط احساس میکنم باقرص باید خوب شم

شما تجربشو دارید؟

حالتو بگو تا بهت بگم به روانکاو نیاز داری یا روانپزشک؟

تازگیا خیلی حساس شدم

وسواس شدم

اعصابم زود بهم میریزه طاقت هیچ چی رو ندارم 

مخصوصا وقتی شوهرم هرکاری بکنه بهش برمیگردم

ایراد میگیرم

خلاصه خیییلی بد شدم

بنظرتون مشاوره کافیه؟ من که فقط احساس میکنم باقرص باید خوب شم شما تجربشو دارید؟

خب عزیزم من که مشکل شما رو نمیدونم و تخصصی هم در این زمینه ندارم ولی دکتر کشاورز تعریفشونو خیلی زیاد شنیدم و چندتا از دوستانم مراجعه داشتن و نتیجه گرفتن خودمم نوبت گرفتم که برم پیششون

اللهم عجل لولیک الفرج
خب عزیزم من که مشکل شما رو نمیدونم و تخصصی هم در این زمینه ندارم ولی دکتر کشاورز تعریفشونو خیلی زیاد ...

دیر به دیر نوبت میدن؟

من هفته ی قبل تماس گرفتم برای حدود ۲۰ روز بعدش بهم نوبت دادن

ممنون گلم🌷🌷شمارشو برام بفرست

کجا مطبشونه

افکار خودکشی داری؟عذاب وجدان داری؟ناامیدی شدید داری؟احساس بی علاقگی ب همه چیز داری؟

خودکشی اصلااااا

ولی دلم همش برای دخترم میسوزه

آره به هیچ چیز علاقه ندارم

2706