2410
2553
عنوان

خواهرم میگه شوهرتو ولش کن

706 بازدید | 42 پست

میگ حتی شوهرت هرکاریم کرد 

میگ اشکال نداره زنارو فالو میکنه 

تو کاریت نباشه خوش بگذرون ازش پول بگیر برو با دوستات بگرد  خرید کن حال خودتو خودت خوب  کن

ولش کن 

میگه اگ بخوای طلاق بگیری شرایط بدتر میشه  همه شوهرا لنگه همن ففظ اون خوش شانسا شوهراشون دورشون میگرده

اگ بخای بیای بدتر میشه تازه بخای هرکاری کنی ی حرفی پشتت میگن 

بنظرتون حرفاش درسته؟ 🙄

میگم  اگ من مریض میشم شوهرم بهم نمیرسه میگ شوهر منم نمیرسه فقط ی سریا شوهراشون اون حوریه ک تعدادشون خیلی کمه 

از کجا معلوم شوهر بعدیت بدتر نباشه ؟؟؟

زشت ترین دختر سایت هستم🤚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راست میگه

طلاق بدترین راه حله با نفر بعدی هر جور باشه باید سازش کنی 

حالا نه که ولش کنی سعی کن با مهرو محبت بکشونیش سمت خودت نزاری بره تو کانال بد شبکه های بد

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2720

والا عزیزم انتخاب خودته 

یکی هست میگه خب من چرا باید با چنین ادمی باشم و تنها زندگی کنم خیلی بهتره تا اینجوری 

یکی دیگه هم میگه وللش کی حوصله یا مرد دیگه و طلاق و کار کردن و سختی کشیدن داره 

نه من کار اون دارم نه اون کار من 

عزیزم این فقط انتخاب خودته و تمام 

هر انتخابی یه خوبی داره یه بدی 

هر جور که خودت فکر میکنی درسته زندگی و تصمیم بگیر 

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓
2714

اگه کاری نداری و درآمدی از خودت نداری  توان خونه گردوندن نداری تو این گرونی رهن و اجاره و خوراک و پوشاک ...یا یه پدر پولدار که همه اینارو برات محیا کنه بهتره به جدایی فک نکنی و جدا نشی ولی بجنگی برا درست کردن تا آخر عمرت چون واقعا بدون پشتوانه مالی زندگی سخت که چه عرض کنم غیر ممکنه ...شرایط جامعه خیلی خیلی بده ...اگه کسیم بیاد بگه بیخیال این حرفا ادای روشنفکری دربیاره که طلاق بگیر از روی جو میگه  یا هم میخواد بدبخترت کنه... ولی اگه پول و کار داشتی بحثش جدا 

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

فقط می تونم بگم با خواهرت مخالفم 

واقعا نگاه این آدم ها را نمیشه تغییر داد آدم های ضعیفی که از مبارزه برای یه زندگی بهتر می ترسند 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706