2703
2553
عنوان

ینی من توهم زدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 72 پست
امام‌سجاد(ع)می‌فرمایند‌من‌هروقت‌این‌دعارابخوانم‌ترسی‌ندارم‌اگرانس‌وجن‌‌جمع‌شوند‌برتی‌اسیب‌رسانیدن‌به ...

ممنونم 🙏❤

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آفرین منم همینو توضیح دادم تو همه تاپیکای این مدلی هم تا میتونم توضیح میدم چون واقعا خیلیا این حالت ...

👌🏼

تمام اين چيزا دليل علمي داره، منتهي بعضيا به زززور ميخوان ربطش بدن به جن و همزاد و فلان😂 در صورتي كه همش دروغي بيش نيست!

يه بار يه تاپيك بود كه دختره ميگفت بعضي صبحا بلند ميشم و ميبينم كفِ پام يه لكه ي نارنجي عين حنا هست،

يه سريا ميگفتن جن حنا گذاشته كفِ پات🤣😐 يه سري ميگفتن آره، براي من و مادر بزرگمم ميذاشت😐 هركي اعمالش خيلي خوب باشه جن حنا ميذاره كفِ پاش

بعد من رفتم به سختي و اينا دليل علميشُ پيدا كردم و فهميدم به خاطر مصرف زياد هويج و رنگدانه ي نارنجي اين اتفاق ميوفته... حتي عكس و مدركشُ توي سايتاي خارجي ديدم... اما بازم خودشونُ زدن به كج فهمي😂

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

هرکی حاجت داره بااجازه استارتر بیاد دوتا تاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2456

منم یه بار فیلم ترسناک دیدم از ترس وحشت داشتم میدونستم شب خواب میبینم انقدر واضح و واقعی خواب جن دیده بودم ک باورم شده بود بیدار بودم البته چون خواب و بیدار بودم این حسو داشتم ساعت رو تو تاریکی جن میدیدم حتی نمیتونستم جیغ بزنم

عضو گروه 💜بنفش💜 شروع رژیم: 1/ ۱۰/ 1402 💜 وزن شروع : 75 💜 وزن الان: 66/100💜 هدف اول : 70 💜 🔓هدف دوم : 65 💜🔒 هدف سوم ۶۰ 💜🔒 هدف نهایی : ۵۸ 💜🔒یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫
ممنونم 🙏❤

دنیایه‌سلیماندی‌سلیمان‌خرابه(ترکی)

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
دنیایه‌سلیماندی‌سلیمان‌خرابه(ترکی)

معنیش؟😀

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا
اااییی دلمممم خدا نگهت داره چقد خندیدم😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣اووففف عزیززززززممم بابا چرا بعضیا درمقابل فه ...

عزيز ميشه بگي چرا خنديدي؟🤔 من چندين بار پياممُ خوندم اما هيچ چيز خنده داري توش پيدا نكردم🤔☹️ نميدونم، شايد چون درك چنين مطالب علمي اي براي بعضيا سخته و سطحش بالاس به جاي فهميدن ميخندن😁

عزيزم ببين با من بحث نكن، 

اگر هم ميخواي بحث كني منطقي بحث كن،

اگر هم نميخواي بحث كني توي اينترنت سرچ كن،

در ضمن اگه نميخواي كلاً بفهمي بحث نكن، چون من مسئول قانع كردن يا نكردن، فهميدن يا نفهميدن شما نيستم عزيز!!!

در ضمن طبق گفته ي خداوند متعال:

ای گروه جنّ و انس! اگر می‌توانید از مرزهای آسمانها و زمین بگذرید، پس بگذرید، ولی هرگز نمی‌توانید، مگر با نیرویی (فوق العاده)!

اجنه كه بيكار نيستن بيان شما رو اذيت كنن و توي خونه هاي شما بگردن😂 و اين آيه هم كاملاً اينُ اثبات ميكنه.

اگه ميخواي در برابر سخن خدا هم موضع گيري كني، ديگه به من ربطي نداره😁

خدا يار و نگهدارت باشه.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2714

یه‌قسمت‌از‌مداحی‌مربوط‌به‌امام‌سجاده‌‌که‌پادشاهی‌روبانام‌سلیمان‌به‌کاربرده‌وگفته‌پادشاه‌دنیا‌یاسلیمان‌دنیا‌‌پادشاهی‌است‌که‌پرخرابه‌ی‌شام‌اسیرش‌کرده‌بودند‌اخه‌جن‌ها‌از‌حضرت‌سلیمان‌می‌ترسند‌وباشنیدن‌نام‌سیدالشهپا‌فرار‌می‌کنند‌وتنها‌کسی‌که‌زورش‌رسید‌جن‌های‌کافررو‌بکشه‌وپادشاهی‌اجنه‌رو‌به‌زیر‌بکشه‌ومسلمون‌شون‌کنه‌‌‌حیدرکرارعلی‌بن‌ابیطالب‌(ع)بودندکه‌همه‌ی‌اینها‌درامام‌سجاد.((ع))‌درانزمان‌‌به‌ارث‌رسیده‌بود

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
عزيز ميشه بگي چرا خنديدي؟🤔 من چندين بار پياممُ خوندم اما هيچ چيز خنده داري توش پيدا نكردم🤔☹️ نميدو ...

عزیزم خیلی از چیزایی که الان روا داره خرافس ودلیل علمی نداره مثل عطسه صبر,چمیدونم کلاغ خبر بدمیده,حس شیشم....

اما خوشبختانه حداقل اینو قبول دارین که جن وجودداره بله خیلی ازچیزایی که ربطش میدن به جن واینا خرافس اما اینطوری نیست که اونا نتونن وارد زندگی مابشن درحالت عادی  نمیتونن اما خیلی چیزهاوجود داره که دره بین دنیای ماواوناروباز میکنه واونارو وارد زندگی مامیکنه متاسفانه پس اینطوری نیست که هرچی به جن ربط میدن خرافه باشه از اونطرفم نمیشه هرچی شد بندازیم گردن اجنه مثل همون مثالی که شما زدین    

عزیزم خیلی از چیزایی که الان روا داره خرافس ودلیل علمی نداره مثل عطسه صبر,چمیدونم کلاغ خبر بدمیده,حس ...

عزيزم من منكر وحي و ... نيستم.

چون خودم تاحالا توي خواب هزارتا چيز بهم وحي شده و صحنه هاييُ ديدم كه بعداً واقعا اتفاق افتادن.

اما طبق سخن خداوند توي قران جن و انس به همين راحتيا نميتونن وارد زندگي ما انسان ها بشن و اذيتمون كنن، اونا در يك بُعد ديگه از ما زندگي مي كنن و به هيچ وجه اجازه ندارن وارد زندگي انسان ها بشن مگر با اجازه ي خداوند... و همونطور كه گفتم بُعد زندگي ما و اونا فرق مي كنه، به هيچ وجه نميتونيم به هم دسترسي داشته باشيم.

وگرنه ديدن يا نديدن چيزي دليل بر منكرش نيست و منم اينُ نميگم!

اما بعضي چيزا كاملاً دليل علمي دارن ( مثل همين بختك يا روياي شفاف ) اما خب ديگران نميخوان اينُ بفهمن و به بختك و اين چيزا ربطش ميدن در صورتي كه اين فقط يك افسانه ست!

در زمان هاي گذشته چون مردم توانايي درك و فهم اين حقايق علميُ نداشتن اينطور براشون توضيح ميدادن، اما الان قرن بيست و يكه و براي هر چيزي بايد دليل علمي و منطقي پيدا كرد.

عزيزم من منكر وحي و ... نيستم. چون خودم تاحالا توي خواب هزارتا چيز بهم وحي شده و صحنه هاييُ ديدم كه ...

چرا عزیزم اونا میتونن وارد زندگی انسان بشن فیلم ملک سلیمان ندیدی؟ یا کسایی ک اون موجودات میره تو وجودشون اینا همه هست ولی هر چیزیو هم نباید نسبت بدیم بهشون، یجوریم نباشیم ک انگار نیستن و کاری به ما ندارن...جن هایی ک اطراف ما هستن از نوع شیطانی هستن و ما خیلی باید مراقب خودمون باشیم. بازم ممنونم از نظرت و سایر عزیزان ک در این تاپیک شرکت کردن❤

راستی این حرفایی ک زدم هم بروز هست حالا ببخشید این تاپیکو قفل میکنم☺حاجتتون روا