2726

من بعد از زایمان بچه دومم این مشکل رو پیدا کردم که بسیار هم شدیده چندروز قبل از عادت ماهیانه بشدت عصبی میشم دلشوره و اظطراب و بیقراری و افکار منفی و ناامیدی از زندگیم و از خودمم بدم میاد حتی به خودکشی هم فکر میکنم و متاسفانه بدون هیچ دلیلی حتی همسرمو مجبور میکنم طلاقم بده و بهش میگم ازت متنفرم و فقط گریه میکنم و سربچن هام داد میزنم بعد از تموم شدن پریودم حالم خوب میشه و یاد کارایی که کردم و حرفام و رفتارام میفتم فک میکنم اصلا من نبودم واقعا دست خودم نیست الان درموردش سرچ کردم دیدم یه بیماریه به اسم سندرم پیش از قاعدگی و دلیلش اختلال هرمون هاست و دکترا برای درمانش قرص های افسردگی تجویز میکنن که من نمیخوام استفاده کنم میترسم وابسته بشم نمیدونم چکار کنم ؟کسی هست اینجا این مشکلو داشته باشه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من یه تحقیق کردم قبلا که ورزش و تغذیه مناسب و مصرف ویتامین در طول ماه میتونه بهترش کنه

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]

فقط و فقط ورزش منظم

قاتل سندروم پیش از قاعدگی ورزش و تحرک بالاس

البته کمبود بعضی از ویتامین ها هم این سندروم رو تشدید میکنه 

کلسیم، منیزیمB6و ویتامین E توی کنترل این سندروم خیلی موثرند