2410
2553
عنوان

مادرشوهرم

199 بازدید | 17 پست

یکم دختراش پرش میکنن برامن 

براهمین میخواد کار بده بهم 

همم چون رسم ندارن مرد کارکنه اما شوهرمن تومهمونیام کمک میده حرصشون میگیره

هربار شوهرم ازراه میاد خونشون میگ بلند شو براشوهرت چای بریز بااین ک شوهرم واستاده 

ولی براجاریم اینطور نیست 

چکار کنم ؟شما باشین می‌برین؟

اره برای جذب شوهرمم ک شده بلند بلند میخندم میگم چششششم برای شوهر خوبم الان چای میریزم 

یا ی همچین پاچه خواری هایی

برای شوهرت خیلی خوبه و لذت میبرل

من باید تا پایان سن ۲۵ سالگی به اهداف اولیه ام( تسلط به زبان اسپانیایی،مدرک آموزشگاه نقاشی و تحصیل دررشته نقاشی، به اتمام رسوندن سطح دو و ادامه سطح سه حوزه ) برسم ....برام دعا کنید ک ثابت قدم بمونم و پشتکار داشته باشم من باااااااید ۲۵ سالگی احساس کنم ک از خودم راضیم .در تاریخ ۱۷فروردین ۱۴۰۰ شروع کردم به رژیم و ورزش 🤞🏻 برام دعا کنید لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خودت همیشه ب شوهرت جلو جمع احترام بزار ک نیازی نباشه هرکسی دهنشو باز کنه و نظر بده من همسرم همه کاری برام تو خونه یا خونه مادرشوهرمم باشیم.برام میکنه ولی یکی دوبار اونجا بودم از سرکار اومد سریع گفتم بشین برات ی چایی بریزم و احترام گذاشتم همسرمم باعث افتخار میکنه جلو خانوادش

2456

واسه شوهرت میخای ببری دیگه غریبه س مگه 

بعدشم شما کار خودتو بکن و طوری نباشه که بقیه رو حساس کمی ب خودت

وقتی شوهرت از بیرون اومد پاشو برو چای بریز براش بیار ولی از اینورم بهش بگو بیا فلان چیزو بیار یا فلان کمک رو رو بکن (جفت این کارا هم در حضور مادرشو خواهر شوهرت باشه ک بفهمن هم کار می‌کنی براش هم در خواست کمک داری )

با شو هماهنگ شو بگه خودم میریزم

نه توطئه چینی نکنه

رو نگاه شوهرش خبلی تاثیر داره

من باید تا پایان سن ۲۵ سالگی به اهداف اولیه ام( تسلط به زبان اسپانیایی،مدرک آموزشگاه نقاشی و تحصیل دررشته نقاشی، به اتمام رسوندن سطح دو و ادامه سطح سه حوزه ) برسم ....برام دعا کنید ک ثابت قدم بمونم و پشتکار داشته باشم من باااااااید ۲۵ سالگی احساس کنم ک از خودم راضیم .در تاریخ ۱۷فروردین ۱۴۰۰ شروع کردم به رژیم و ورزش 🤞🏻 برام دعا کنید لطفا
2714
زنگ بزنه کی میای قبلش چای بریزه

😂😂😂😂😂نه میتونه دوتا کار انجام بده

با خنده و قربون صدقه بره برا شوهرش چای بریزه( حتما جلوی شوهرش این کارو کنه! و بشنوه)

میتونه بخنده بگه همسرم من پام خوابش برده سرپایی میشه یه زحمت بکشی برای خودت چای بریزی ؟ 

اینطوری شوهرش سمتش میمونه 

جلوی خانواده اش همش زنگ بزن بگو عشقم کی میرسی ؟ وقتی ام که اومد جلوی اونها سریع برو استقبالش و بگو تا دست و صورتتو بشوری واست یه چای خوشرنگ میارم عزیز دلم

اینجوری هم شوهرت عشق میکنه هم خانواده اش دیگه چیزی نمیگن  

عزیزم خودت همیشه ب شوهرت جلو جمع احترام بزار ک نیازی نباشه هرکسی دهنشو باز کنه و نظر بده من همسرم هم ...

منم همین کارو کردم حالا هرسری میاد بلندم می‌کنه ک ببر چای براش 

شمامادرسوهرت اینکار ونمیکنه؟

2706