2733
2734
عنوان

بارداری و اقدام

203 بازدید | 36 پست

سلام دوستان خوبین ؟ وقتتون بخیر 

من ماه پیش دو بار پریود شدم یک بار یازدهم یکبار بیستویکم..  الان این ماه هنوز نشدم.

بعضی موقع ها خییلی کم کمرم دلم درد میگیره کم زود خوب میشه. ولی نوک سینه هام ورم کرده درد میکنه چند روزه بنظرتون چیه خبری هست یا باز پریود میشم ؟🤦‍♀️😂

این تستای خونگی رو میشه بهشون اعتماد کرد انجام بدم ؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این تستا که با وایتکس و جوش شیرین و اینا میگن میشه انجام داد 

ن بابا انجام نده . بی بی چک و آزمایش بتا فقط

آرزوی من ، آمدن توست💕💙عزیزترین آرزویم؛ بیا و رویاهایم را سروسامان بده👼🏼 
2728
ن بابا انجام نده . بی بی چک و آزمایش بتا فقط

بیبی چک الان جواب میده یا زوده . دو ساله تو اقدامم قبلنا میگرفتم بیبی چک هی منفی میشد الانم برا همین نمیگیرم. بعد بیشتر برای اینکه ماه پیش دوبار شدم میگم دیگه شاید انشالله این ماه خبری باشه . بعضیا میگن ۲۰ روز باید بگذره برای بیبی چک و اینا 

من هنگ کردم .. یادم نمیاد دیروز موعد پریودم بود یا فردا ...  کی بی بی بزنم؟

بزار از روز موعدت یکی دو روز بگذره بعد بزن 

2738
بیبی چک الان جواب میده یا زوده . دو ساله تو اقدامم قبلنا میگرفتم بیبی چک هی منفی میشد الانم برا همین ...

بزار از وقتت یکی دو روز بگذره بی بی چک بزن . منم همش بی بی منفی دیدم دیگع متنفرم ازش ... امروز رفتم ازمایش بارداری دادم

بزار از وقتت یکی دو روز بگذره بی بی چک بزن . منم همش بی بی منفی دیدم دیگع متنفرم ازش ... امروز رفتم ...

انشالله که زودی باردار بشی عزیزم. منم اره از ترسم نمیگیرم بزنم.. گذشته میگم که دو بار شدم ماه پیش یه بار یازدهم یه بار بیست و یکم. میذارم ماه تموم شه اگه نشدم دیگه میزنم بی بی چک 

انشالله که زودی باردار بشی عزیزم. منم اره از ترسم نمیگیرم بزنم.. گذشته میگم که دو بار شدم ماه پیش یه ...

اره انشالله توام بارداری ❤

منم این ماه اقدام کردم

خیلی دل و کمرم دو س روزه درد میگیره 

هنوز ی هفته تا زمان پریودم مونده

چقدر دوسم داشتی چقدررررر دوستت داشتم ..ب همه آرزوهامون رسیدیم.....آره ب هم رسیدیم سال ۹۳....ولی چرا تو اون همه مهربون من نیستی دیگه👨‍👩‍ 
2706