2737
2739
عنوان

فرق گذاشتن بین دختر و پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 32 پست

چرا هرچي خانواده دور ماست بر عكسه😶

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

تو خانواده ما برعکسه. بابام خیلی دختر دوسته و داداشم همیشه ضعیف بود تو خونه. انقدر که توی زندگیش موفق نشد و طلاق گرفت. همش میگم بابام بهش مدیونه بخاطر رفتارش. فرق گذاشتن بین دختر و پسر یا بین بچه ها خیلی ظالمانه ست. ولی تو اگه میتونی درموردش باهاشون حرف بزن. حس تو بگو. شاید ازروی نادانی شونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خانواده ما برعکسه. بابام خیلی دختر دوسته و داداشم همیشه ضعیف بود تو خونه. انقدر که توی زندگیش موف ...

من همیشه میگم اما فایده نداره 

واقعا نمیدونم دیگه چیکار کنم خسته شدم دیگه. داداشم هر کاری دلش میخاد به سر من میاره

2731
من مامانمم بشدت عاشق پسرشه😐

تو اگه مادر شدی عزیزم بین بچه هات فرق نذار به پسرت یاد نده قدرتش خیلی بیشتر از دختره که بعدا یه دخترو ضعیفه خطاب کنه🌸نسل جدید با تربیت درست میتونه مردسالاری رو از بین ببره من خوشبینم ولی خب قدیم این موضوع بشدت دیده میشد و الانم متاسفانه هست❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
من مامانمم بشدت عاشق پسرشه😐

مامان منم همینطوره روزی هزار بار به داداش بزرگم میگه قربونت برم ودورت بگردم ولی به داداش کوچیکم خیلی کمتر میگه منم که هیچی اما بابام برعکسه منو بیشتر دوست داره 

تو بدترین حال عمرمم هرکی امضامو دید یه صلوات مهمونم کنه🌷🌷🌷
تو اگه مادر شدی عزیزم بین بچه هات فرق نذار به پسرت یاد نده قدرتش خیلی بیشتر از دختره که بعدا یه دختر ...

من خودمم خیلی روشنفکرم واز این رفتارها متنفرم و امیداورم تا وقتی زنده هستم ببینم که این مسائل دیگه تو ایران نباشه و مرد و زن یکسان باشن

2738
من همیشه میگم اما فایده نداره  واقعا نمیدونم دیگه چیکار کنم خسته شدم دیگه. داداشم هر کاری دلش ...

خیلی بده. متاسفم. سعی کن خودتو مشغول کنی به درس و کار و دانشگاه . که کمتر باهاشون در ارتباط باشی. اگه متاهلی هم رفت و امدتو خیلی کم کن. 

خیلی بده. متاسفم. سعی کن خودتو مشغول کنی به درس و کار و دانشگاه . که کمتر باهاشون در ارتباط باشی. اگ ...

من اصلا از اتاقم بیرون نمیرم  و درس میخونم اما همون گذری هم که به بیرون میکنم داغ دلمو تازه میکنه

من داداشم یکی یدونه است و خب طبیعتا مادرم خیلی دوسش داره  مادربزرگم هم همینطور همش میگن یکیه و خب بهشون حق میدم ولی هیچوقت به من و خواهرم بخاطر داداشم بهمون توهین نمیکنن

و مارو هم دوست دارن 

🤍 perfect paradise 🤍
2706