2733
2734
عنوان

وزن

81 بازدید | 6 پست

در رژیمم خیلی هم رعایت دارم ولی زیاد ایست می‌کنم کالری 1200میگبرم

امروزه لخت حودمو وزن کردم دیدم 1800کم‌کردم از خوشی داشتم پسی می‌افتادم  سه بار رفتم بالای ترازو بازم همون بود بار چهارم  رقمه ترازو عوض شد چراا

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

الان دوباره برو.. دیجیتالیه یا عقربیه ای

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان دوباره برو.. دیجیتالیه یا عقربیه ای

دیجیتال خیلی وقته دارم مارک خوبیه

آخه چیزی خوردم دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
دیجیتال خیلی وقته دارم مارک خوبیه آخه چیزی خوردم دیگه

خوب حالا فردا صبح ناشتا وزن کن. شاید قاطی کرده هی پشت سر هم رفتی روش

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
خوب حالا فردا صبح ناشتا وزن کن. شاید قاطی کرده هی پشت سر هم رفتی روش

خب وزنه اولیه که کم کردم سه بار درست بود بار آخر قاطی کرد دوتا بیشتر نشونه داد کدوم درسته به نظرت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب وزنه اولیه که کم کردم سه بار درست بود بار آخر قاطی کرد دوتا بیشتر نشونه داد کدوم درسته به نظرت

همون اولی درسته...