2733
2739
عنوان

دلم براش میسوزه اما نمیتونم چیزی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1692 بازدید | 96 پست

[QUOTE=172979342]اره خواهرمن چکر پکر نداره به دختره گفت پشتتم  دختره میترسید ولی حل       .....خدا این دنیا و اون دنیا خیرش بده

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوتا دختر خاله دارم ۱۴ سالن مقایسه میکنم اینا هنوز با اسلایم بازی میکنن😢😢😢😭

دختر خواهر منم ١٣ سالشه فاني بافت ميبافه با اسلايم بازي ميكنه

الان دختر خودمم نشسته كنارم انقد اعصابم خراب شد 

از خدا ميخوام هيچ بچه اي بي بدر و مادر مخصوصا بي مادر نشه

2731
2738
من نمیدونم اما ۲۰ سال بزرگتره  

١٠ سال فاصله زياده چه برسه ٢٠ سال

فردا اين دختر ٣٠ سالش كه شد يه شوهر ٥٠ ساله ميانسال بهش نمياد از هيچ لحاظ نه عاطفي نه ظاهري نه جنسي

بخدا اين موضوع رو برا ايران اينترنشنال بفرستي جاريت و مادرشوهرت ديت و پاشونو جمع ميكنن

عين اون قضيه دختر كوچولو كه ميخواستن شوهرش بدن

همسایه خواهرمم چنین موقعیتی داشت خواهرم به دختره یادش داد زنگ زد اورژانس اجتماعی اومدن دخترره کلی ک ...

دوست مشترک من و شوهرم همسرش فوت کرد یه زن بذاش گرفتن هر روز دختره رو اذیت میکرد جلو بقیه خوب بودا ولی وقتی تنها بودن اذیتش میکرد تمام عکس های مامانشو برداشته بود از اتاقش چنان دوستمون رو شست شویی مغزی داده بود که نگو 

ماهم دختره رو اوردیم خونمون سه ماه بعد هم مخ شو زدم زن رو طلاق داد و میگه دیگه زن نمیگیرم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
میترسم حرفی بزنم بگن به تو چه 

اگر هم بگن .حتی اگر دعواتون هم بشه .مهم نیست .شاید با این حرف شما پدرش به خودش بیاد برو محل کار برادرشوهرت به خودش بگو

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
به نظرت بچه ۱۴ ساله عقلش کامله؟ اختیار داره؟

طبق تجربه زمان هایی که بچه خودشم راضی نباشه کار منصرف کردن راحت تر پیش میره ولی اگه بچه خودشم اصرار کنه کار سختتر میشه چون اینجا فکر ما در مورد نا کاملی عقل بچه ۱۴ ساله هیچ کاری رو پیش نمیبره چون والدین بچه مثل ما فک نمیکنن از نظر اونا این بچه عقل کل شده

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
2706