2733
2734
عنوان

خانومای باردار،مامانا،توروخدا یدیقه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 122 بازدید | 25 پست

خب ممکنه که بچه ترسیده باشه یکم پیاده راه برو بشین پاشه یه لیوان شربت شیرین بخور ببین تکون میخوره فک نکنم بااون به بچه اتفاقی بیوفته اگه منظورت از خیسی شورتت پاره شدن کیسه ابه که اون ابش زیادتر ازاونه وقتی بترکه شورتت و شلوارتت باهم خیس میشه و همراه با درد هستش نگران نباش اب اون کمی خون هس همراهش نگران نباش جنین خیلی باهوشه بااسترسه تو استرس میگیره باترس تو میترسه سعی کن ارامش داشته باشی

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
خب ممکنه که بچه ترسیده باشه یکم پیاده راه برو بشین پاشه یه لیوان شربت شیرین بخور ببین تکون میخوره فک ...

نه گفتم شاید آبریزش باشه،اخه نداشتم تا حالا انقد زیاد،در حد دو سه قطره بود ترشح، ولی الان بیشتر بود زیرش کامل خیس شد،الان میرم بیمارستان یه نوارقلب بگیرن خیالم راحت بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه گفتم شاید آبریزش باشه،اخه نداشتم تا حالا انقد زیاد،در حد دو سه قطره بود ترشح، ولی الان بیشتر بود ...

ان شاءالله که هم بچه هم خودتون سالم باشید براتون از ته دل دعا میکنم خواهرم🤲🤲🤲

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2728
ممنونم اجی مهربون،خدا حاجت دل شمارم بده🙏

ممنون عزیزم حتما خبرشو بده منم استرس گرفتم

ممنون عزیزم حتما خبرشو بده منم استرس گرفتم

عزیزم رفتم هم صدای قلبشو گوش دادم هم هفته دیگه سونو داشتم همین هفته انجام داد،خداروشکر نرمال بود همه چی.یکم بهتر شده از صبح تکوناشم

2738
عزیزم رفتم هم صدای قلبشو گوش دادم هم هفته دیگه سونو داشتم همین هفته انجام داد،خداروشکر نرمال بود همه ...

خب خدارو شکر🤲🤲واقعا خوشحال شدم ♥️❤

سلامت باشی ممنون عزیزم به فکر بودی😍❤

❤خواهش میکنم