2726

من 800بود ایمنی.اصلا اجازه. نمیدا باردار بشم.و دکتر گفت بشی هم سقطه.دیگه با سرم آی وی آی جی و هپارین.وآی وی اف خدا رحم کرد بهم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم ایتم میشه ایمنی؟ منم مشکل ایمنی انعقادی دارم

من آنتی تی پی ا بالا بود.دیگه گفتن در هر صورت باید سرم بزنی.بقیه رو انجام ندادم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2728
من 800بود ایمنی.اصلا اجازه. نمیدا باردار بشم.و دکتر گفت بشی هم سقطه.دیگه با سرم آی وی آی جی و هپارین ...

من باردار میشم اما سقط میشه یعنی باید ivf کنم؟گفته اواجی باید بزنم 

من باردار میشم اما سقط میشه یعنی باید ivf کنم؟گفته اواجی باید بزنم 

عزیزم دوستم باردار میشد طبیعی سقط میشد.اونم سرم زد و طبیعی باردار شد الان بچش3سالشه.من همسرم ضعیف بود خودم تنبلی داشتم‌‌.حتما آزمایشات کامل ایمنی و انعقادی انجام بده

عزیزم دوستم باردار میشد طبیعی سقط میشد.اونم سرم زد و طبیعی باردار شد الان بچش3سالشه.من همسرم ضعیف بو ...

من ۲بار قلبش تشکیل نشد سقط شد ازمایش دادم هم خودم هم همسرم همه چیز اکی فقط ایمنی بالاست دارم قرص میخورم به محض بارداری باید سرم بزنم اما میترسم با این وجود دوباره تشکیل نشه 

من ۲بار قلبش تشکیل نشد سقط شد ازمایش دادم هم خودم هم همسرم همه چیز اکی فقط ایمنی بالاست دارم قرص میخ ...

توکلت بخدا.تحت نظر باش با توجه به وزنت سرم میدم.ب محض بارداری بزن

سرمش سخته؟ میگن خیلی میسوزه

من خودم زدم.7ماه.چرا بسوزه! مثل تمام سرم هاست هیچ فرقی نداره

عزیزم دوستم باردار میشد طبیعی سقط میشد.اونم سرم زد و طبیعی باردار شد الان بچش3سالشه.من همسرم ضعیف بو ...

سلام عزیزم منم انتی تی پی ا بالا هست شما قبل از بارداری پردنیزولون هم مصرف کردی؟

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
سلام عزیزم منم انتی تی پی ا بالا هست شما قبل از بارداری پردنیزولون هم مصرف کردی؟

سلام عزیزم بله‌.و همچنین سرم آی وی آی جی..قبل انتقال زدم ک مثبت شدن.برا من ۸۰۰بود

سلام عزیزم بله‌.و همچنین سرم آی وی آی جی..قبل انتقال زدم ک مثبت شدن.برا من ۸۰۰بود

ممنونم چقدر قبل از انتقال پردنیزولون خوردید و چه دوزی مصرف کردید؟

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
ممنونم چقدر قبل از انتقال پردنیزولون خوردید و چه دوزی مصرف کردید؟

عزیزم ۴سال پیش بود بخدا یادم نیست.من چهارمین انتقالم بود.پردنیزولون خالی جواب نداد برام با سرم زدم بار چهارم ک نتیجه داد.چون آنتی تی پی ا ۸۰۰بود برام.یعنی خیلی بالاااااا

2706