2726
عنوان

فانتزیاتون

426 بازدید | 59 پست

من یکی از فانتزیام خودم اینه که به هر دلیلی برده باشنم اتاق عمل یه عالمه از فامیلا و دوستام بریزن جلو در نگران بشینن رو صندلیا بعد دکتر بیاد بیرون هجوم ببرن سمت دکتر دکتر بگه ما تلاشمونو کردیم بقیش با خداس آخرشم دوس ندارم بمیرما 

😂😂

من اگر می دانستم زندگی دایره ایست که باید در آن چرخید و رقصید و کامی از لذت هایش گرفت. هرگز نه می جنگیدم و نه کسی را از خود می رنجاندم و نه به هر اتفاق خوب ؛ با تردید نگاه می کردم.🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ادما دورم محاصره کرده باشن عشقم بغلم کرده باشه یا تیر بخوره تو شکمم نفاسای اخرم باشه  عشقم پیشونیمو ببوسه زا  بزنه داد بزنه بره کله همشونو با شمشیر بزنه بعدم بیا ازم ل-ب بگیره بعدم رستشو تیغ بزنه منو بعل کنه کنار هم بمیریم

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2706