2703
2553

سلام دوستا، دوستانمن خواستگاری دارم که از بچگی عاشقمه فامیله و بچه مثبت 

ولی میترسم که به مشکلی بخورم باش، چون مثبته کم حرفه و مذهبی که فک کنم بخاد چادر سرم کنم.

بعدم اجتماعی نیست اصا من خودم اجتماعی

میترسم به مشکل برسه، نتونه پدر خوبی شه اصا بچه دار شدن دردسر شه

شاید با یه غریبه سر زبون دار که تجربه داره با؟دختر باشه ومذهبیم نیست ازدواج کنم بتونه پدر بهتری باشه وتو موقعیتا کم نیاره سرش کلاه نره زرنگ باشه

ولی از عشقیکه بهم داره نمیتونم بگذرم پسر پاک و سربزیره و باهوشیه شغل خوب داره موقعیتم مناسب

من مذهبی حد وسط سختگیر نیستم...اون سختگیر 

برای همه چی میتونم تصمیم خوب بگیرم جز ازدواج...میترسم این بچه مثبت تو جمع و فامیل متزوی باشه تو احوالپرسی کم بیاره تو روابطش کم بیاره

تجربه همچین ازدواجی داشتین؟میشه راهنماییم کنین لطفا

اولی

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه برات روابط اجتماعی تو مهمه  بنده خدا رو اذیت نکن شاید اون دوست نداره اجتماعی باشه و درونگرا باشه کلا نمیشه کسیو تغییر داد

« شطرنج یه دنیای کامله که از ۶۴ مربع تشکیل شده حس میکنم توش امنیت دارم میتونم کنترلش کنم بهش چیره بشم و قابل پیش بینیه پس اگه لطمه ببینم فقط خودم مقصرم ! » Queens Gambit
2456
اگه برات روابط اجتماعی تو مهمه  بنده خدا رو اذیت نکن شاید اون دوست نداره اجتماعی باشه و درونگرا ...

موافقم عزیزم دنبال تغییرش نیستم اما از زندگی مشترک تصور واضحی ندارم با خودم میدونم رابطه خوب درمیاد اما از اینکه درونگرا باشه و همه مهمونیا و هر جا جمعی باشه همه چی بر عهده من باشه میترسم که تاثیر منفیش زیاد باشه

چرا نتونه پدر خوبی باشه ؟! بنظرم آدم وقتی ازدواج می‌کنه کلا تغییر می‌کنه 

من دختر خالم خیلی آروم بود اصلا سرزبون دار‌نبود ازدواج کرد خیلی بهتر شده 😃

شرحی ز حال و حالی ز شرح نیست :)
چرا نتونه پدر خوبی باشه ؟! بنظرم آدم وقتی ازدواج می‌کنه کلا تغییر می‌کنه  من دختر خالم خیلی آر ...

جدا😍خیلی دوستم داره همین یه موردش مرددم کرده منم دیدم زن ومرد یکی اجتماعی باشه یکی نه تو تفاهم باشن

2714

می فرمایین اولی سختگیره و مذهبی و میخوان شما چادر سر کنید. شما میتونید بااین شرایط کنار بیاین ؟ اگر همسرتون تو جمع حاضر نشه یا صحبتی در جمع نکنه شما مشکلی ندارید ؟ در مورد دومی الزاما کسی که تجربه با جنس مخالف داره شخص مناسبی برای پدر شدن یا همسر خوب بودن نیست ها . بنظرم کسی که رو انتخاب کنید که از نظر اخلاقی یا شبیهتون باشه با با اخلاقیات شما که باایشون متفاوته مشکلی نداشته باشه و همچنین همین موضوع در مورد شما و اخلاق ایشون صادق باشه

جدا😍خیلی دوستم داره همین یه موردش مرددم کرده منم دیدم زن ومرد یکی اجتماعی باشه یکی نه تو تفاهم باشن

یه چی بگم منم دقیقا مشکل تورو دارم با کسی که دوستش دارم همین مشکل داره میگم نکنه تو جمع خوانوادگی ما نیاد یا حرف نزنه چون ما خیلی رفتاومد داریم ولی اونا یه خوانواده ارومی هستن من واقعا درکت میکنم 😃✋

شرحی ز حال و حالی ز شرح نیست :)

[QUOTE=172974776]یه چی بگم منم دقیقا مشکل تورو دارم با کسی که دوستش دارم همین مشکل داره میگم نکنه تو جمع خوانوادگی ما ...[/QUOTE

دقیقا ❤امیدوارم تصمیمای خوبی بگیریم

ممنونم عزیزم آدم سفت وسختیه یکم ولی ممنون گلم

مهم خودتی و. خودش ببخشیدا ولی  ک و. ن ☺️لقه بقیه

اگ خودش خوبه و. میدونی باهاش خوشبخت میشی و. دوست خواهد. داشت باهاش ازدواج کن

بهترینم ک باشین پشت زندگیتونم حرفه

من اول ک همسرم اومد. خواستگاریم فکر میکردم همینجوریه از چیزیایی ک شنیده بودم

ولی زمین تا آسمون فرق داشت با اون ک فکر میکردم

الان سه ساله از. زندگیم میگذره با دنیا عوضش نمیکنم

باور نمیکنی چقد. همو دوس داریم خداروشکر

چش همه پی زندگیمونه کلی هم حرفه پشت زندگیمون

الان ک خوبیم میگن چرا بچه نمیارن معلوم نیس کدومشون مشکل داره

پس خیلی بند مردم نباش عزیزم

ممنونم خدا جون...
مهم خودتی و. خودش ببخشیدا ولی  ک و. ن ☺️لقه بقیه اگ خودش خوبه و. میدونی باهاش خوشبخت میشی ...

ای جان دلم😍خدا میدونه چقدر منتظر همچین تجربه ای بودم ولی اینقد ذاتش خوبه دلم نمیخاست به خاطر حساسیت الان من زندگیش خراب شه از بچگی منتظر منه بقیه رو رد میکنه میخاستم عزیزی که تجربه کرده بگه بهم تجربه همچین موردی رو

شبیه اکثر پسرای این زمونه نیست تو نجابت و پاکی اینقد خوبه که شک میکنم نکنه من به خاطر اینکه پسرا دیگ اصا اینجوری نیستن و تا این سن اونجوری آدمی زیاد دیدم از؟این کیسم خسته شم یا به خاطر حرف مردم که یه روز کم بیارم

خودمم میانگرام اون رسما درونگرا

خیلی با نظرت دلگرم شدم عزیز دلم

از خدا میخوام دوام این زندگی قشنگت همیشگی باشه و بیشترم شه قشنگیاش هر روز

آخیش دلم آروم شد ،بیخیال مردم خودمون دوتا مهمیم😍

ذوق کردم برای خوشبختیت وبرای خودم😍😍خداروشکر

ای جان دلم😍خدا میدونه چقدر منتظر همچین تجربه ای بودم ولی اینقد ذاتش خوبه دلم نمیخاست به خاطر حساسیت ...

خداروشکر گلم

امیدوارم بهترین تصمیمو بگیری عزیزم

تو. بهترینم باشی بازم مردم پشتت حرف میزنن

نمیخوام خیلی تعریف کنم ولی میگم ک بدونی

من خودمم آدمی بودم ک با دوستام ب بیرون و این ور اون ور بودم شاغل بودم

باور نمیکنی اینقدر همسرم خوبه ک اصلا دوس دارم جایی برم

همش دوس دارم خونه باشم

جمعه ها میگ بیا بریم ی دوری بزنیم میگم ن ولش کن بیا دراز بکشیم فیلم ببینیم اینقدر. از تنهایی باهاش لذت میبرم ک اصلا نیازی ب مردم و. حرفشون ندارم

دروغ چرا تو. عقد. ک بودیم ی مقدار اذییت میشدم من۶ماه بیشتر عقد. نبودم بعدش ک اومدم خونه خودم تنهایی دو نفرمون رو با هیچ چیزی عوض نمیکنم حتی رفت و. آمد. با فامیل و. در همسایه ای ک فقط کلشون تو زندگیته ک ی عیب و. ایرادی پیدا کنن بزنن تو روت

ممنونم خدا جون...
2706