2733
2734

سلام 

بچه ها کسی میدونه بهترین ترجمه برادران کارامازوف واسه کیه؟ 

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕

نخوندمش 

دانشجوی داروسازی/savage🤘/زندگی کوتاه تر از اونیه که بخوای با ناراحتی بگذرونیش:)courage💙اگه جواب بیشعوریتو ندادم فک نکن جوابی ندارم...بخاطر اینه ک در حدی نمیبینمت بخوام وقتمو با سروکله زدن با امثال تو هدر بدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نخوندمش 

میخام بخرم نمیدونم کدوم ترجمش بهتره😒

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕

عزیزم اگه تهرانی راحت میتونی از کتاب فروشیا بپرسی خودت راهنمایی میکنن 

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓
2738
عزیزم اگه تهرانی راحت میتونی از کتاب فروشیا بپرسی خودت راهنمایی میکنن 

ن تهرا نیستم بعدم میترسم سوال کنم همونی که خودشون دارن بگن خوبه

ن تهرا نیستم بعدم میترسم سوال کنم همونی که خودشون دارن بگن خوبه

نه تحقیق کن از چند تاشون بپرس و اینکه معمولا میتونی نمونه اینترنتیشونو بگردی و.. و بخونی 

این کتاب هم پر فروش هم معروف و بارها توسط انتسارات مختلف چاپ شده زیاد سخت نگیر 

قبلا خرید مطالعش کن یکم اگه حضوری میگیری که متوجه بشی ببینی روانه یا ن

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓
بزن نقد کتاب برادران کارمازوف اونجا میتونی ببینی چی گفتن هم در مورد کتاب هم ترجمش تو اینستا هم با ه ...

😘😘😘

نه تحقیق کن از چند تاشون بپرس و اینکه معمولا میتونی نمونه اینترنتیشونو بگردی و.. و بخونی  این ...

سپاس

@ژیناگلمن   میای ی لحظه؟

داستایفسکی بهترینش شناختع شدع 

ک س سال زمان برد جانم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

خب خیلی از کتابخون ها منتظر ترجمه حمیدرضا آتش بر آب هستن که هنوز چاپ نشده. از بین ترجمه های موجود ترجمه صالح حسینی خوبه

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
2706