2726
عنوان

خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 48 پست
دقیقا سوالا باید چی باشه؟

خیلی رک و مستقیم بپرس 

و بگو اعتیاد و قلیون و عروسی مختلط خط قرمزهای من هستن و اگه همسرم رعایت نکنه بعدا باهاش توی زندگی به مشکل میخورم

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چطوری بپرسم؟یعنی چه سوالاتی؟

بگو روابطتون با نامحرم چجوریه ..اهلش هستین یا نه 

مشروب و قلیون میکشین ؟ چون من دوست ندارم پارتنرم بکشه و یا بخوره

احترام گزاشتن ب عقاید دیگران نشانه شخصیت شماست دوست عزیز🙂🌴☀️🌵💋..........با افتخار پرسپولیسی ام ♥️♥                    مین را ایذییت نیکینید🦖😅
بگو روابطتون با نامحرم چجوریه ..اهلش هستین یا نه  مشروب و قلیون میکشین ؟ چون من دوست ندارم پار ...

اون که راستشو نمیاد بگه اسی زرنگ باشه غیر مستقیم و یه جوری از زبونش بکشه و دوستی بزنه و این حرفا

من تجربه دارم خودم شوهرم گولم زد

اینکه با دخترای فامیل در حد معمول باشه نه بگو بخند و راحت بودن

یعنی بگو بخند هم نداشته باشه ؟ 😶

احترام گزاشتن ب عقاید دیگران نشانه شخصیت شماست دوست عزیز🙂🌴☀️🌵💋..........با افتخار پرسپولیسی ام ♥️♥                    مین را ایذییت نیکینید🦖😅
اون که راستشو نمیاد بگه اسی زرنگ باشه غیر مستقیم و یه جوری از زبونش بکشه و دوستی بزنه و این حرفا من ...

😶

فرار نکنه بگه چه جبهه ها حق علیه حقی؟😃

نه اتفاقا اگه قراره فرار کنه بزار الان فرار کنه نه وقتی صیغه عقد جاری شد 

از قدیم گفتن جنگ اول بهتر از صلح آخره

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
ما اصلا رسم بیرون رفتن با همدیگه رو قبل از عقد نداریم 🙂

خب کاملا رسم مسخره ای . پس چطور باید طرف بشناسی وقتی هم عقد کنی دگ کار از کار گذشته تجره نشون داده برای شناخت یه پسر حداقل 99 روز باید بری بیرون و باهاش حرف بزنی 

2706