2737
2734
عنوان

قرص اورژانسی 😵

150 بازدید | 7 پست

بچه ها من روز 14 سیکلم رابطه محافظت نشده داشتم فرداش قرص اورژانسی خوردم، 10 روز بعدش لکه بینی قهوه‌ای و خونریزی خیلییی خفیف شروع شد الان 10 روزه همچنان لکه بینی قهوه ای دارم البته یه ذره بیشتر از لکه هس چیکار کنم؟ کلافه شدم 

هرکاری بکنی پس دامن همه ی زن ها رو سبز کن ای خدای توانا و مهربون من الهی آمین 🙏❤️ای پناه کسی که جز تو پناهی ندارد ای قادر مطلق❤️صلوات 

بخاطر قرصه هر هشت ساعت یک مفنامیک بخور قطع میشه

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بخاطر قرصه هر هشت ساعت یک مفنامیک بخور قطع میشه

تقریبا نزدیک موعد پریودم هست بنظرت مفنامیک بخورم مشکلی نیست؟ 

هرکاری بکنی پس دامن همه ی زن ها رو سبز کن ای خدای توانا و مهربون من الهی آمین 🙏❤️ای پناه کسی که جز تو پناهی ندارد ای قادر مطلق❤️صلوات 
تقریبا نزدیک موعد پریودم هست بنظرت مفنامیک بخورم مشکلی نیست؟ 

چون خوتریزی داشتی تاریخ پریودت عوض  میشه. 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
این کارو با بدن خودت نکن قرص اورژانسی اصن نخورید

اولین بارم بود میخوردم، 

2738