2733
2734

مامانا دخترم۱۹ماهشع ینی تازه رفته توی ۱۹ماه...هیچی که جز شیرم نمیخوره بماند‌‌‌.‌دیشب دخترعموم که ۲۵روز از دختر من بزرگتره دیدمش.قدش خیلی ازدختر من بلندتر بود.دختر من هنو یکم تو راه رفتن تعال نداره..۱۶ماهگی راه افتاده..ولی دختر عموم ۱۰ماهگی راه افتاد..جوش میزنم چرا قد دخترم کوتاهه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوش نزن عزیزم .هربچه ای یه جوره .دخترمن هما چیزش دیربود..دیرنشست دندون دراوردراه رفت .هرکسی یه چیزی میگفت .ولی چون خیلی تپلی بودنمیتونست تعادل خودشوحفظکنه ... واسه قدش هم ببرش یه دکترتغذیه وغددولی به  نظرم زیادحساس نشو

سلام🙂مادریک نوزادنارس ۳۴هفته ای هستم ...امیدوارم همه زنان سرزمینم طعم مادرشدن رابچشن...(اللهم صل علی محمدوآل محمد)برای شماهایی ک دلتون میخادمادربشید😊امروز۷اردیبهشت ۱۴۰۰من شروع کردم به رژیم گرفتن😊وزن شروع من ۸۰کیلو😱وزن هدف ۷۵فعلااااا😐انشالله که بتونم‌🤭برام دعاکنین منم به وزن دلخواهم برسم وانگیزه داشته باشم چون خیلی شکموام 😌😌
2728
قطره ها رو میدم....ولی بد غذاس جدیدا بدترم شده

غذاش رو کودکانه درست کن و تزیین کن 

به هیچ عنوان زورش نکن فقط در حالت بازی بهش بده

بچه ها رشدشون متفاوته و قابل مقایسه با هم نیستن

اگه رو نموداره و کمبود نداره نگران نباش. 

میتونی یه دکتر کودکان هم ببری برای قد که خیالت راحت باشه

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2738