2737
2739

تحت درمان قرار بگیر اظطراب دشمن سلامتیه

برا‌منتظرا دعا کنید🥲انشالله بزودی تیکر بارداری سالم نصب میکنم و بغلش میگیرم😍انشالله  بزودی مامان میشم🤌😍 ننه بیا که از الان دلم قنج میره واست مادر به فدات🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیکار کنم وقتی ناراحت میشم یا یه چی میشه دیونه میشم 

تحت درمان با روانشناس قرار بگیر تکنینک های کم کردن استرس و اظطراب رو انجام بده به این فک کن که دنیا دوروزه و فردا که بمیریم واس هیچکی مهم نیس

برا‌منتظرا دعا کنید🥲انشالله بزودی تیکر بارداری سالم نصب میکنم و بغلش میگیرم😍انشالله  بزودی مامان میشم🤌😍 ننه بیا که از الان دلم قنج میره واست مادر به فدات🥺
2731
تحت درمان با روانشناس قرار بگیر تکنینک های کم کردن استرس و اظطراب رو انجام بده به این فک کن که دنیا ...

باشه عزیزم  هنوز خوب نشدم چن روزه فکر به یه چیز داغونم کرده قبلا باز میتونستم کنترلش کنم الان نه 

ینی روانشناس با هام حرف میزنه خوب میشم؟

کاربری دست دونفر
2738
باشه عزیزم  هنوز خوب نشدم چن روزه فکر به یه چیز داغونم کرده قبلا باز میتونستم کنترلش کنم الان ن ...

اره تکنیک های ارامشو یادت میده