2733
2734

سلام

کمکم کنین لطفا 

من 7، 8 ماه هست اومدم خونه خودم . به خاطر کرونا عروسی نگرفتیم . فیلم و عکس گرفتیم و اومدم

خیلی دلم از شوهرم گرفته 

همش با خواستگار قبلیم که تو مراحل آخر به هم خورد مقایسش میکنم

میگم اشتباه کردم ، اون مرد بسازتری بود ، مهربونتر بود ، کاملا مردی بود که به حرف زن گوش میکنه و قُد و مغرور نبود 

ولی شوهرم الان خیلی قُد و مغروره .. بحثمون میشه هیچ وقت خودشو از تک و تا نمیندازه و همیشه من میرم سراغش منت کشی. طاقت قهر ندارم از اونور میدونم من نرم اونم نمیاد و سرد میشه بینمون ..

ولی همین که هر بار من رفتم منت کشی ، باعث شده سرد بشم و ازش کم کم بدم بیاد 

خصوصا که من دلم میخاست شوهرم مرد آروم و مهربون و احساسی باشه 

ولی نیست 

شوهرم بد نیست ، یه مرد معمولی . خونه ماشین داره . کار ثابت داره . اهل سیگار و رفیق و .. نیست . بفکر ساختن زندگی و تامین رفاه هست 

ولی روحیاتش با معیارهای من فرق میکنه 

همش میگم اشتباه کردم 

اگه با اون خواستگارم ازدواج میکردم خیلی روحیاتش شبیه من و معیارهام بود. 

نرم بود ... حرف زن گوش کن بود ... اهل منت کشی بود ... کلا رام بود 

شوهرم رام نیست

حس میکنم قُلدربازی و منم منم میخاد دربیاره همش 
تا دعوامون میشه میگه نمیزارم بری سرکار ، فلان و فلان 
اینکارو نمیکنه ها .. تا حالا تو عمل بهم زور نگفته ولی میدونید چی میگم ؟ میخاد بگه من همه کارم .. کلا مرد سالاره 

حس پشیمونی قلبمو میسورونه .. خیلی بده چیکار کنم حسرت نخورم ؟
همه مردا همینجورن ؟
یا من اشتباه انتخاب کردم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسازباهاش چاره دیگه ای نداری اولش بایدخوب چشاتوبازمیکردی الان دیگه دیره😎

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2731

چرا با اون بهم زدی؟

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2738

هیچ انسانی کامل نیست شاید خواستگار قبلیت مشکل های بزرگتری داشت کع بعد از ازدواج نشون میداد

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃

شوهرتو چرا با کس دیگه ای مقایسه میکنی ؟ 

فک کن اونم تورو با دوست دختر قبلیش مقایسه کنه بگه اون رام تر بود 

ناراحت نمیشی ؟ 

احترام گزاشتن ب عقاید دیگران نشانه شخصیت شماست دوست عزیز🙂🌴☀️🌵💋..........با افتخار پرسپولیسی ام ♥️♥                    مین را ایذییت نیکینید🦖😅
بسازباهاش چاره دیگه ای نداری اولش بایدخوب چشاتوبازمیکردی الان دیگه دیره😎

چرا اینو میگی عزیزمم

همه اول زندگی هاشون ی تفاوت های احساس میکنن💙

هر چی اسم زدم تکراری بود😐😐😐😐شدم تنهااااا

با اونم ازدواج میکردی همین بود ما ادما همینیم چیزی که بهش نرسیم فگک میکنیم بهترین ولی اینجوری نیست ،همیشه همه چی خوب نیست یه جا کار باید بلنگه ، به گزشته فکنکن

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
2706