2726

امتحانا اولیه و...مهم نیست ولی بنظرت این یکی که مال میان ترمه حق الناس نیست؟ 😶

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه نیست . من خودم درس خونم ولی فعلا وللس کنکورم به زیست 11 نرسیده . معلم خودمم افتضاح درس نی ده

همه ی تاپیک هات برای امتحان زیست 😂😪😢خیلی سخته منم ساعت 10 دارم خیلی بلد نیستم 

خوب شد من نرفتم تجربی😬

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

با چند مرتبه تقلب چیزی کم نمیشه و اینکه شاید حتی واقعا هم یه مشکلی داشته و نتونسته خوب بخونه 

با چند مرتبه تقلب چیزی کم نمیشه و اینکه شاید حتی واقعا هم یه مشکلی داشته و نتونسته خوب بخونه 

خب در حالت عادی معلمای مدرسع جیزی یاد نمی دادن چه برسع الان که انلاین همه ول کردن . من بدبختم مجبورم یجوری نمره بگیرم خب

نظرشما و اسی کاملا محترم🌹ولی بنظرمن حق الناسه  چه یکم چه دو کم چه سه کم و درست نیست امتحانای ترم و میان ترم😅

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
من بدبخت 40 تا سوال 50 دقیقه وقت سوالمون هم باهم فرق دارهههههه😭😭😭 خدایا منو گاو کن 😭😭😭

یا خداااااااچهل تا سوال؟!!!!چه خبره مگه؟ چه قدرم وقتش کم

یا خداااااااچهل تا سوال؟!!!!چه خبره مگه؟ چه قدرم وقتش کم

اره خیلی بده 💔😭

خدا داره کم کاری میکنه الان 20 دقیقس منتظرم گاو شم 😭😌

تازه اگر سایت باز نشه باید برم مدرسه امتحان بدم همین الان 😌💔

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›
اره خیلی بده 💔😭 خدا داره کم کاری میکنه الان 20 دقیقس منتظرم گاو شم 😭😌 تازه اگر سایت باز نشه با ...

اوه 😬😬😬😬

2706