2737
2734
عنوان

مامانها

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 35 پست
پنیرمن نمیدم صبحانه بیشتروقتانمیدم چون هیچی دوس نداره ولی سوپ یا ناهار یچیزی اماده میکنم تادوازده به ...

نه گلم سعی کنیم بدیم صبحانه مهمه

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ضرر داشته باشه؟با گردو بده بهش .شیدکاکائو بده بهش با عسل شیرین کن

مرسی گلم فدات

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2728
آخه میگه نون و پنیر و کره میدم میخوره فقط پنیرش مضره پس نون رو میتونه بخوره لابد

آره نون رو میخوره تکه های کوچیک میکنم 

2738
دختر من از موقعی که غذا خور شده تا حالا که۴سالشه کلا با صبحانه مشکل داره نمیدونم دیگه چکار کنم‌خودم ...

چه سخت هست منم میگم هر وعده رو بخورن

از یکسال اینا میخوردن الان سه سالشه خامه شکلاتی میخوره با نون شیر و کیک میخوره خوراکش خوبه

خدا حفظشان کنه گلم فدات حالا من که دکتر بهم گفت تو مرکز بهداشت هم گفتن عسل ندم 

کره و عسل بدش

عسل تا یک سالگی ممنوعه

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
خیلی سخته مخصوصا صبحانه که لازمه واقعا من از الان به فکر مدرسه رفتنشم که اگه نخوره چکار کنم اونوقت

ناهار رو زود بده بهش لااقل زیاد گرسنه نمونه مثلا دوازده اینا

2706