2410
2553
خودم کامپیوترخوندم ولی حوصله ادامه تحصیلشونداشتم بابچه سخته گفتم ی لیسانس دیگ هم بگیرم از بیکاری بهت ...

شهریه اش خیلی کمه واحدم کم بردار تو خونه هر روز بخون که واسه پایان ترم نمونه دروس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شهریه اش خیلی کمه واحدم کم بردار تو خونه هر روز بخون که واسه پایان ترم نمونه دروس

منم ترم بهمن میخوام روانشناسی پیام نور بخونم 

شما چه رشته ای خوندین ؟

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
ن بابا میگن راحتش کردن

والا من کارشناسی خوندم همه گفتن سخته گفتم نه بابا حرفه یعنی اشکم در میومد موقع امتحان الانم دارم واسه ارشدش میخونم دلم میخواد گریه کنم ۶ تا کتاب واسه ۸ واحد درسی معرفی کردن هر کدوم ۵۰۰ صفحه پیام نورم باید کتاب و قورت بدی از زیر عکسم سوال میاد

2720
2714
منم ترم بهمن میخوام روانشناسی پیام نور بخونم  شما چه رشته ای خوندین ؟

من مدیریت جهانگردی خوندم دوستای خودم ازاد همین رشته خوندن راحت هیچی ریاضی نداشتن فقط یه دونه حسابداری با دو تا زبان اونم جزوه بود دو تا بگه پشت و رو خدا شاهده حسابداری ۱ و ۲ و ۳ و حسابرسی و زبان تخصصی حسابداری پول و ارز دو تا اقتصاد ریاضی و امار ۱ و ۲ و ....زبان ۶ تا تخصصی یعنی روانی شدم مغزم هنگ کرد 

من ازادخوندم خبرازپیام نورندارم☹

ازاد در قبال پیام نور مثل دروس اول دبستان میمونه در این حد راحته پیام نور یه درس بهت میده دو واحدی ۷۰۰ صفحه کتاب معرفی میکنه میخونی میری ازمون میدی 

من مدیریت جهانگردی خوندم دوستای خودم ازاد همین رشته خوندن راحت هیچی ریاضی نداشتن فقط یه دونه حسابدار ...

منم دکتری خودمو آزاد خوندم و سخت بود ولی کلا پیام نور چون کتاب محور هست ، دانشجوهاش سواد خوبی دارن

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
2706