2703
2553
عنوان

خسته شدم

146 بازدید | 11 پست

دخترم ۴ سالو نیم داره.از صبح بلندمیشه گریه میکنه تاااااا شب.نمیدونمچیکار کنم تو رو خدا کمکم کنین تا عمر دارم دعاتون میکنم😭

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بچه چهار ساله که میتونه صحبت کنه ازش بپرس واسه چی گریه میکنه

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
2720
۴ ساله عجیبه واقعا.....دلش گرفته؟

لجبازی پیکنه 

هر چی میخواد باید همون بشه

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
2714
لجبازی پیکنه  هر چی میخواد باید همون بشه

آهان...اکثر بچه ها تو این سن لجبازی میکنند شدییید.....همش دست خودته...یه مدت بی انتها بهش محبت کن نوازشش کن...باهاش وقت بزار بازی کن انرژی تخلیه شه ولی هر چی میخواد بهش نده قاطع بر خورد کن...خوب میشه..پسر منم ۵ سالشه گاهی این شکلی میشه.

لجبازی پیکنه  هر چی میخواد باید همون بشه

عادیه عزیزم

منم کوچک بودم اینطوری بودم 🤕🤕🤕🤕

الان خوب شدم 😂😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

داداش‌منم‌اینطوری‌بود‌اخرش‌به‌زبون‌اومد‌بچه‌وگفت‌مامان‌وقتی‌گریه‌می‌کنم‌‌دست‌بکش‌ونازم‌کن‌گریه‌دست‌خودم‌نیست‌وقتی‌نازونوازش‌می‌کنی‌اروم‌میشم‌بچه‌بیچاره‌تاشش‌سالگی‌اینطوربود‌دلش‌می‌خواست‌بره‌بیرون‌توکوچه‌بازی‌کنه‌مامانم‌نمی‌زاشت‌‌نگران‌می‌شد

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم