2733
2734
عنوان

یه لحظه خانمای آشپز بیاید لطفا

151 بازدید | 17 پست

سلام خانما ✴️

ممنونم که اومدید

امشب ما یک نذر داریم برای شهادت حضرت فاطمه (س) که باید داخل منزل سفره ای بندازیم و مداحی باشه و... 

به دلیل کرونا امکان دعوت تعداد بالا نبود و راضی به به خطر افتادن جان مردم نبودیم بنابراین یکی از اعضای خانواده (پسرعمه ام و خانواده اش) رو دعوت کردیم حالا چون ما هر دفعه که به خونشون میریم کاملا سنگ تمام میزارن و انواع دسر و نوشیدنی و چند مدل غذا درست می‌کنند نمیخوایم سفرمون اونقدر ساده باشه، در عین حال نمیخوایم مجلس حضرت فاطمه (س) را تجملی کنیم، غذایی که درست میکنیم به رسم هر سال قیمه است، میخوام بدونم آیا دسری مناسب این سفره هست که با وسایل ساده درست بشه؟ ببخشید طولانیه 

اگر بلدید لطفا بهم بگید

اجرتون با حضرت زهرا

اگر یه دختر با مانتوی بلند که نوک دماغش سرخ شده و موهاش از زیر روسریش زده بیرون ولی با سرتقی با دوستاش بستنی میخوره و میخنده و بلند بلند حرف میزنه و سلفی میگیره دیدین بهش چشم غره نرین اون منم میترسم ازتون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من نميدونم ولى شله زرد يا حلوا نميشه؟ 

اونارو درست میکنیم و پخش میکنیم، دسری میگم که سر سفره همراه غذاها بزاریم

البته ممنون که پاسخ دادید

اگر یه دختر با مانتوی بلند که نوک دماغش سرخ شده و موهاش از زیر روسریش زده بیرون ولی با سرتقی با دوستاش بستنی میخوره و میخنده و بلند بلند حرف میزنه و سلفی میگیره دیدین بهش چشم غره نرین اون منم میترسم ازتون
2731
کاچی 🙂

دسر های دیگه ای هم هستن؟ چون حلوا و کاچی و این جور چیزارو پخش میکنیم بین مردم و برای سر سفره یه چیز متفاوت میخوایم

دسر های دیگه ای هم هستن؟ چون حلوا و کاچی و این جور چیزارو پخش میکنیم بین مردم و برای سر سفره یه چیز ...

دسرهای سنتی که به قیمه بیان که همینا هستن، ولی تمام انواع دسرو می‌تونید بذارید، محدودیتی نداره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
دسرهای سنتی که به قیمه بیان که همینا هستن، ولی تمام انواع دسرو می‌تونید بذارید، محدودیتی نداره

🖤ممنون 

چون سفره حضرت فاطمه بود یکم گیج بودم

یعنی هر دسری بزاریم سر سفره ایراد نداره؟ 

اونارو درست میکنیم و پخش میکنیم، دسری میگم که سر سفره همراه غذاها بزاریم البته ممنون که پاسخ دادید

به نظرم حالا كه حلوا و اين جور چيزا هست به جاى اين كه دسر سر سفره بذاريد يه پيش غذا بذاريد مثلاً سوپ خوبه 

بعد از غذا حلوا و... دوباره  با چاى بياريد 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
2738
🖤ممنون  چون سفره حضرت فاطمه بود یکم گیج بودم یعنی هر دسری بزاریم سر سفره ایراد نداره؟

شما که شله زرد و حلوا و کاچی دارین، پس دسر دیگه رو برای تنوع و خوشگلی بیشتر میذارین، هرچی باشه خوب و خوشمزه‌ش

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
به نظرم حالا كه حلوا و اين جور چيزا هست به جاى اين كه دسر سر سفره بذاريد يه پيش غذا بذاريد مثلاً سوپ ...

ممنون🙂🖤

بله فکر کنم این روش بهتره 

میتونی حلوا شله زرد شیر برنج سوپ شیر و خامه یا جو شیرینی مخصوص مجالس خرما 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
شما که شله زرد و حلوا و کاچی دارین، پس دسر دیگه رو برای تنوع و خوشگلی بیشتر میذارین، هرچی باشه خوب و ...

❤️ ممنون

لبو و شلغم هم پخش کنین خیلی خوبه ت هوای سرد برا کروناهم خوبه .

ممنون چشم اگر بشه پخش میکنیم 

2706