2737
2739
عنوان

پتو هم پتوهای قدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 27 پست

خوبه دیگه، سرتو بکنی زیر پتو میتونی نفس بکشی، سرتو زیر اون پتو قدیمیا بکنی خفه میشی 😁😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
نه بابا. برق اتاقم روشنه حسش نبود بلند بشم خاموش کنم رفتم زیر پتوم بعد دیدم لامپو می بینم😂😂😂😂😂. ...

وای من خفه میشم  زود

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهم چرخ گوشت دستی قدیمی داریم  ریش تراش دستی قدیمی هم داریم 😅 ولی واقعا جنساشون خوبن  ...

مخلوط،کم های فدیمی هم پارچش لاکه 

چون شیشه باشع مبشکنه عزیزم 

خواهر شوهر بازی در نیار .

شرمنده عزیز لاک چیه؟ همون پلاستیک فشرده؟

آره دیگه ما میگیم لاک😅

همون پلاستیک بجای شیشه ایی مارکشم فک کنم فوما هستش

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728

باید دوتا پتورو بهم دوخت اخ مامان منم ازاون پتو قدیما هست قهوا ای نارنجی روشم شیر داره ازاونا داره اصن کیف میکنم باهاش

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
آره دیگه ما میگیم لاک😅 همون پلاستیک بجای شیشه ایی مارکشم فک کنم فوما هستش

مخلوط کن منم مولینکس فرانسه هست، شیشه‌ای نیست 🤔

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
مخلوط،کم های فدیمی هم پارچش لاکه  چون شیشه باشع مبشکنه عزیزم  خواهر شوهر بازی در نیار .

😅

نه والا خواهرشوهر بازی چیه 

آخه مارکشم عالیه وپلاستیکیه 

من ندیده بودم 

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
مخلوط کن منم مولینکس فرانسه هست، شیشه‌ای نیست 🤔

همین دیگه جدیدا شیشه نمیزنن /مال زن داداشم ژاپنیه /

گرون هستن ولی شیشه ایی نمیزنن 

نمی‌دونم به قول کاربری بادوام ترن نمی‌دونم ولی من تعجب کردم

همین دیگه جدیدا شیشه نمیزنن /مال زن داداشم ژاپنیه / گرون هستن ولی شیشه ایی نمیزنن  نمی‌دونم ب ...

بله، جدیدا خیلی مارکها شیشه‌ای نیست، مال مامانم اینا هم بوش هست، به قول شما لاکه ☺️ لاکو الان یاد گرفتم 😁

بله، جدیدا خیلی مارکها شیشه‌ای نیست، مال مامانم اینا هم بوش هست، به قول شما لاکه ☺️ لاکو الان یاد گر ...

عزیزمی😇🌹💞

ان شاالله هرروز معجون های خوشمزه توش درست کنید ونوش جان کنید

عزیزمی😇🌹💞 ان شاالله هرروز معجون های خوشمزه توش درست کنید ونوش جان کنید

زنده باشی 😍🌹