2737
2734
عنوان

پتو هم پتوهای قدیم

703 بازدید | 27 پست

پتوم از این گلبافتاست رنگشم آبیه. می کشم سرم قشنگ نور پنجره اتاقمم دیده میشه چه برسه برسه به نور لامپ. ی پتو دارم مال عروسی مادرمه یعنی جهازش بوده می کشم سرم حس می کنم توی تونل وحشتم همه جا تاریک میشه. واقعا چرا اینقدر جنسا نانرغوبن. ما یخچال جهاز مامانمو داریم آخ نگفته از این جنرال استیل قدیمیاست ولی دوبار از این جدیدا داشتیم عوض کردیم. دلم می خواد چشمامو ببندم برگردم به سال ۶۱(عروسی مادرم) کلی خرید کنم برگردم. ما قوری برقی داریم کسی داره؟ چایساز یا کتری منظورم نیستا. قوری سفید برقی. یا مثلا چرخ گوشت دستی باورتون میشه؟ چقدر قیافش بامزه هست. این چرخ گوشته مال دوران مجردی بابام هست. آبلیمو گیری دستی هم داریم. چوبیه. ولی جنسشون خوب بوده که ما هنوز داریم. چقدر جنسا به درد نخور شدن. پتوم خیلی رو اعصابمه🙃

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگما خفه نمیشی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728

ماهم چرخ گوشت دستی قدیمی داریم 

ریش تراش دستی قدیمی هم داریم 😅 ولی واقعا جنساشون خوبن 

ولی جدیدیا جنسا نامرغوب وقیمت بالا 

زنداداشم تابستون جهاز آورد بعد مخلوط کنش بجای اینکه شیشه باشه لاک بود تعجب کردم آخه پارچ لاک

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
ماهم چرخ گوشت دستی قدیمی داریم  ریش تراش دستی قدیمی هم داریم 😅 ولی واقعا جنساشون خوبن  ...

وای امان از خواهر شوهر  به شیشه  بودن جهاز بدبختم توجه کردین 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2706