2733
2734
عنوان

تاپیک پربازدیدا

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 23 پست
اینا اینم یکیش😂😂

ببخشید عزیزدلم

ببخشید اگه خسته شدین

دغدغه هامو گفتم شاید با دل پاکتون که امین بگید مستجاب بشه

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببخشید عزیزدلم ببخشید اگه خسته شدین دغدغه هامو گفتم شاید با دل پاکتون که امین بگید مستجاب بشه

شوخی کردم عزیزم 

اینجا که فقط تو گذاشتی منظورم تاپیک پر بازدیداست

وقتی تصمیم به انجام کاری گرفتی درهای دو دلی را ببند
تاپیکای قدیمی رو میخونم این چیزا نبود اصلا  من فکر نکنم کسی دعا کنه وسط تاپیک همینجور دستشونو ...

مثلا طرف میگه بیایید برام دعا کنین صلوات بدید، براتون سوره کوثر میخونم. رفتم سرچ کردن، خواص خوانده شدن سوره کوثر توسط دیگران، هیچی نبود!

چرا کوثر؟ ولسه من بقره بخونید من برای شما دعا میکنم😊

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738