2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس دوباره احتمال داره تشنج کنه پنهان. من چند سال با کودکان تشنجی کار کردم .حالت خواب الودگی این جوری ...

نه قبلش خوب بود بعدشم بازی کرد تادوساعت وعادی بود.

سیزده ماهشه

پس دوباره احتمال داره تشنج کنه پنهان. من چند سال با کودکان تشنجی کار کردم .حالت خواب الودگی این جوری ...

کاش میومدید یکم بیشتر توضیح میدادید 

خیلی نگرانم

عزیزم خوب شما باید بیشتر بگی گلم مثلا الان ۱۳ ماهشه علت تشنجش چی بودع؟ دارو مصرف میکنه؟ کی اخرین تشن ...

عزیزم علت تشنجش مشخص نیس بدون تب بوده بعلت لکه ی سفیدی ک رو بدنش هست احتمال تی اس دادن

ازنظر تکاملی چه ذهنی چ حرکتی هم کامل هست واحتیاج به کاردرمانی نداره 

بله فنوباربیتال میخوره.الان دقیقا پنجاه وچهارروز از تشنجش میگذره

عزیزم علت تشنجش مشخص نیس بدون تب بوده بعلت لکه ی سفیدی ک رو بدنش هست احتمال تی اس دادن ازنظر تکا ...

خوب خدارو شکر . الان چهار دست و پا میره؟ با کمک دیوار راه میره؟ بابا و دده و میگه؟ بیشتز چه موقع خوال الود میشه؟

خوب خدارو شکر . الان چهار دست و پا میره؟ با کمک دیوار راه میره؟ بابا و دده و میگه؟ بیشتز چه موقع خوا ...

آره بابا راه میره.درهمین حدکلماتم میگه.یبار اینجوری شده.ک بنظرم اصلا طبیعی نبود.چون بچه ای نیس ک یجای شلوغ اصلا به خواب فکرکنه

آره بابا راه میره.درهمین حدکلماتم میگه.یبار اینجوری شده.ک بنظرم اصلا طبیعی نبود.چون بچه ای نیس ک یجا ...

یبار طبیعیه عزیزم نترس حساس شدی بچه های ماهم گاهی کم حوصله و خسته  و بی تالن یه گوشه میخوابن طبیعیه. اگه تشنج داشته باشه تاخیر حرکتی میگیره راه رفتن و بازی و کلمه نمیتونه ادا کنه

یبار طبیعیه عزیزم نترس حساس شدی بچه های ماهم گاهی کم حوصله و خسته  و بی تالن یه گوشه میخوابن طب ...

آخه تشنج داشته 

چهار بار دریک روز 

پنهانم نه همونجوری ک دهن قفل میشه وچشما میره...

آخه تشنج داشته  چهار بار دریک روز  پنهانم نه همونجوری ک دهن قفل میشه وچشما میره... &nb ...

شما راجع به تی اس چیزی نمیدونید؟با مورد اینجوری برخورد نداشتید؟؟

تی اس همونه که یه لکه رو قسمته بدنه؟درسته ؟لکه بچه شما کجاست؟

رو رونشه.بازم لکه داره.دکتر پوست ک گفت لکه ی تی اس فاقد رنگدانس ک فقط یکی از لکه های دخترم اینطوریه.ممکنه بقیه لکه هاهم سفید بشن؟؟

2706