2733
2734
عنوان

آشپز کوچولوها😘😘

102 بازدید | 8 پست

🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺

اجازه بديم بچه ها با ما و كنار ما آشپزي كنند. هم دختران هم پسران از غذا پختن بسيار مي آموزند.

🔸اول: همكاري را مياموزد.

🔸دوم: با لمس كردن مواد و مخلوط كردن آنها در حقيقت با قوانين طبيعت اشنا ميشود و از شناخت انها لذت ميبرد.

🔸سوم: باعث تقويت مهارتهاي حركتي در كودك ميشود.

🔸چهارم: بچه ها خوش غذا تر ميشوند. اگر فرزندتان خوش غذا نيست حتما اجازه دهيد در پختن غذا با شما همكاري كند.

🔸پنجم: كودك صبر را مي آموزد و ياد ميگيرد براي رسيدن به هدفش صبر كند.

🔸ششم: كودك نظم و ترتيب را مياموزد زيرا براي پختن يا درست كردن غذا بايد از قوانين خاصي پيروي كنيد.

💞💕💞💕💞💕

لایک ❤ =ادامه تاپیکهای روانشناسی

*تاپیکهای دیروز استقبالی نداشت . منتظر نظراتتون هستم * 

مطالب جمع آوری شده جهت بهبود روابط زوجین و تقویت بنیان خانواده می باشد .                                                                کاربران گرامی روزانه تاپیکهای جدید ارائه می شود لطفا پیگیری نمایید. با عرض پوزش تگ کردن برام مقدور نیست . سپاسگزارم .

من باهاش کیک میپزم ولی واقعا کارم چند برابر میشه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بهشون اجازه میدم کمک کنن ولی خیلی کوچولون و کلا کچلم میکنن ولی باز تحمل میکنم ا طرفی شوهرم هم روی تمیزی خونه خیلی حساسه و بچه‌ها رو دعوا می‌کنه معمولا وقتی نیست یه سری کارها رو میدم انجام بدن 

2728
موافقم ولی ماهم مادرای صبوری نیستیم که بخاییم اجازه بدیم بهشون بیان کنارما....همش،میگیم ریخت وپاش م ...

سعی کنید یه ملحفه پهن کنید تا نخواهین دائم در حال تمیز کاری باشید مثلا یک روز بهش بگو شما پوست سیب زمینی باز کن البته آب پز . از کارهای ساده شروع کنید

مطالب جمع آوری شده جهت بهبود روابط زوجین و تقویت بنیان خانواده می باشد .                                                                کاربران گرامی روزانه تاپیکهای جدید ارائه می شود لطفا پیگیری نمایید. با عرض پوزش تگ کردن برام مقدور نیست . سپاسگزارم .
من باهاش کیک میپزم ولی واقعا کارم چند برابر میشه

عالیه

من بهشون اجازه میدم کمک کنن ولی خیلی کوچولون و کلا کچلم میکنن ولی باز تحمل میکنم ا طرفی شوهرم هم روی ...

عالیه موفق باشین

2738
میشه توی تاپیک هاتون منم خبر کنید ممنون میشم‌

عزیزم می تونید هر شب سر بزنید .تعداد دوستانی که درخواست تگ شدن داشتند زیاده اسامی فراموش می کنم .