2726
عنوان

درخواست شوهرم از من

| مشاهده متن کامل بحث + 2322 بازدید | 104 پست

به نظر من برو بازار یه شال خوشگل برای شوهرت بخیر غیرت مردونگی نداره حداقل نامحرم موهاش و نبینه

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شغل دایم نداشت...بعضی وقتا کارای پاره وقت میکرد.تابستونا بهتره..‌اما الان تو این زمستون و با این گرو ...

بگو چند تومنشو بدی داش داده پای بدهی 

چ تومنشم خدای نکرده میخواد قبر بخره

بگو پول میخ ای برو کلیه تو بفروش

شوهرت عمرا پس بده

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2728
میخواد شرایطی ماشین بیاره...بسختی زندگی میگذرونیم بایارانه و معشیتی واینا ..مامانم هم کمک میکنه

وای برا ما ک صبح تو شب سرکاره ماهی حقوق داره ...کم میاریم اخر ماه ...دیگ برا پول نون نمیمونه تو چجور میگذرونی شوهرت بیکاره

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی
ماشاالله من فکر میکردم مال ما پرو مال شما خیلی پرو تره😐😂من باید برم نماز شکر بخونم

رو دست این هیچ کی نمیاد خواهر..دست همه پرروها رو ازپشت بسته وقتی میگه بهش سفته میدم میخوام خرخره ش بجوم...انگار اگه پول نده مامانم میره سفته میزاره اجرا

دوس دارم مادر شوهرم ،شوهر کنه...واسم دعاکنید😂😂😂
وای برا ما ک صبح تو شب سرکاره ماهی حقوق داره ...کم میاریم اخر ماه ...دیگ برا پول نون نمیمونه تو چجور ...

گفتم با یارانه ومعیشتی  مامانم هم کمک میکنه..سخت میگذره

رو دست این هیچ کی نمیاد خواهر..دست همه پرروها رو ازپشت بسته وقتی میگه بهش سفته میدم میخوام خرخره ش ب ...

😐😐😐😐همین بگو یه کلام پولشا طلا خریده...

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی

بیست میلیون ماشین شرایطی ؟؟؟؟ مگه داریم مگه میشه ؟؟؟ تو رو خدا از مادرت پول رو نگیر شوهرت میخواد هم سر تو هم مادرت کلاه بذاره . معلوم نیست میخواد چه غلطی بکنه که بهونه ماشین رو آورده .... اصلا ماشین شرایطی چی هست من نشنیدم تا حالا

گفتم با یارانه ومعیشتی  مامانم هم کمک میکنه..سخت میگذره

چرا باید مامانت کمک کنه بهتون ؟؟؟اخه مگه اون مامان بابا تداره اونا کمک کنین ... پرو شده 

بگو چند تومنشو بدی داش داده پای بدهی  چ تومنشم خدای نکرده میخواد قبر بخره بگو پول میخ ای برو ...

خودمم همین فکر کردم که بهش بگم قبر خریده😣😣اما دور از جون مامانم خیلی میترسم حتی به زبون بیارم که نکنه چیزیش بشه مامان😐😐

چرا باید مامانت کمک کنه بهتون ؟؟؟اخه مگه اون مامان بابا تداره اونا کمک کنین ... پرو شده 

بایاش مرده..مادرشم باهامون زندگی میکنه ماهی ۲۰۰حقوق میگیره خرج میکنه تو خونه..

اره بگو چون اگه بگی تو پس نمیدی ونگیریم و...یا عصبانی میشه یا میخواد اصرار کنه میدم که جفتشم شر میشه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
بایاش مرده..مادرشم باهامون زندگی میکنه ماهی ۲۰۰حقوق میگیره خرج میکنه تو خونه..

پووووف

2706