2726
عنوان

خونه دار ها بیان لطفا

448 بازدید | 29 پست

سلام دوستان😊 ..ما در حال ساخت خونه هستیم .. هزینه ها خیلی زیاد شده و ما تصمیم گرفتیم بجای دوتا اتاق یه اتاق ۱۶ متری یعنی بزرگ داشته باشیم ...

اونایی که خونه هاشون تک خوابست راضی هستید؟؟ یعنی بعدا با اومدن بچه اذیت نشدید؟؟؟ 

اونایی که خونه هاتون دو خوابه هست نظرتون چیه؟؟ 

بنطرتون اینکار رو انجام بدیم تا هم هزینه ها کم بشه و هم زودتر خونمون ساخته بشه

لطفا نظراتتون رو بگید ممنون میشم🌹💐

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

نه یک سال هم دیر تر درست کردین اشکال نداره ولی یه اتاق نه دوتا اتاق کاملا به مشکل میخورین و بعد مجبورین عوض کنین خونه رو

والا واسه ما دوخابس من میگم کاش سه خابه بود

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه یه خواب اذیت میشین

ما،سه خوابه هستش

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
خب میتونید بعد سه چهار سالگی بچتون یه خونه دوخوابه بگیرید 

دوباره کار میشه یهو دو خابه درست کنن

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

دوخواب خیلی مهمه به خصوص بعد از بچه دار شدن ، اصلا اینکار را نکنید اصلا حتی اگه به خاطرش وام یا پول قرض می گیرید حتما دوخواب بسازید وگرنه پشیمون میشید

خونه ماسه طبقه هستش که فقط طبقه دوم از ماست ولی شوهرم برای اینکه کمتر هزینه کنند و راه پله را ها را نخوان بسازند طبقه پایین را ساخت که یه خواب بود ، خیلی سختمونه دیگه هم نمیشه این همه هزینه کرده 

خب میتونید بعد سه چهار سالگی بچتون یه خونه دوخوابه بگیرید 

اخه میدونید داریم یه خونه میسازیم دائمی و قائمی .. نمیخوایم عوضش کنیم ..تا اینجا هم خیلی براش زحمت کشیدیم..

فعلا طبقه پایین خونه مامانم اینا داریم زندگی میکنیم تا خونمون ساخته شه ..

دیشب یهویی بفکرم زد که یه اتاق رو حذف کنیم تا هم هزینه کمتر بشه و هم زودتر ساخته بشه ...

نمیدونم چی درسته چی بد

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
اخه میدونید داریم یه خونه میسازیم دائمی و قائمی .. نمیخوایم عوضش کنیم ..تا اینجا هم خیلی براش زحمت ک ...

اها نه پس صبر کنید همون دوخواب رو بسازید ما چون زود ب زود خونه عوض میکنیم اینو گفتمص

حالا مگه یک دیوار وسطخونه زدن چقدر خرج داره، خرج اصلی خونه ساختن نازک کاریه،مثل کاشی و سرامیک و شیر الات و کابینت و ... اینجور چیزا .شما که پول کارگر دادین پول مصالح هم دادین یک دیوار اون وسط بکشید بعد پشمون میشید

2706