2737
2734

سلام دوستان

گروه‌ تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه

ختم قرآن بصورت سوره به سوره هم فوق برنامه گروه خواهیم داشت‌به زودی.

شرکت در ختم‌ اختیاریه.

تل گرام @quraan_gp

هر روز ازصبح تا آخر شب وقت داریم سهم اون روزمون رو بخونیم. اجباری نیس کجا رو بخونیم و چقدر بخونید.فقط بخونیم.

حالا سهم یکی ممکنه نذر چند صفحه باشه که مال خودشه و باید خودش بخونه.یا مثلا خودش روزانه قران میخونه و میترسه این عادت رو رها کنه.مثلا من ۳ ختم قران نذر کردم هنوز توی اولی  در جا میزنم و تنبلی میکنم.(به لطف گروه ختم دومم)

تل گرام @quraan_gp

حالا فلسفه گروه:اینجا چت نمیکنیم.گروه فقط برای خانوماست😍

فقط با یه علامت ✅بگید که مثلا یه صفحه یا یه جزئی که با خودتون قرار گذاشته بودید بخونید رو  امروز خوندید.همین!

تل گرام @quraan_gp

گاهی هم ختم قران دسته جمعی داریم.قبل تلاوت سوره رو اعلام بفرمایید که‌انشالله تکراری خونده‌ نشه.شرکت در ختم قرآن اختیاری هست.

انشالله عادت قران‌ خوندن از سرمون نیفته.حتی اگر یک صفحه باشه.

التماس دعا

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
سلام  خیر ببینی  ولی حتما باید تو تلگرام باشه یعنی راه دیگه ای نداره

سلام جان دلم.گروه تل گرام هست.ارزششو داره نصب کنیداااا هر روز همدیگه رو توی تلاوت همراهی میکنیم.گاهی ختم هم داریم به نیت حاجت روایی اعضا گروه.منتظرتونیم❤

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برام دعا کن  بسته نت جدید بگیرم حتما عضو میشم

محتاجیم به دعا.

فراموش نکنیااااااا.منتظرتیم عزیزم😍ختم هم به زودی میذاریم