2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه دکتر بهم گفت ک دوش گرفتن تو پریودی اصلا ضرر نداره و بیشتر باعث تمیزی و بهداشت هست 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
من می رفتم قطع میشد فکرکنم تا ثیر همونه باردارنمیشم

بببین اصلا حموم خوب نیست نهایت یک بار اونم روز سوم و چهارم در حد یه دوش سرپایی ایرادی نداره!

من خداروشکر تو این دوازده سال پریودی همیشه منظم بودم 

2738
ببین اگ میخوای بدنت بو نگیره به زیر بغلت نقره سنگ بزن عطاریا دارن بهتر از اینه ک رحمت مشکل پیدا کنه ...

نقره سنگ چیه قیمت چند ؟  باشه دیگه به هیچ عنوان حمام نمی رم ممنون از راهنمایی هات عزیزم 

نقره سنگ چیه قیمت چند ؟  باشه دیگه به هیچ عنوان حمام نمی رم ممنون از راهنمایی هات عزیزم

یه چیزیه مثل خاک میگن سرب داره اما مقدار کم بزنی هیچ مشکلی پیش نمیاد از مام ک خیلی بهتره از،حموم ک میای بیرون بدنت ک خشک کردی بمال زیر بغلت دیگه بو نمیگری

گلم نگران نباش اصلا هم مشکل نداره

قدیما میگفتن نرید بخاطر سردیش یا شایدم آب آلوده یا اینکه رو چهارپایه میشستن و امکان عفونت داشت

از نظر مقدار خون هم

اصولا خونریزی یکبار زیاد و دفعه بعد کمتره

من خیلی بد میشم 

کلی خون و درد بعد یه بار درمیون درد داره 

نمیدونم چطور بگم ولی خیلی حالبه 

بعد حموم کع میرم کلی اروم میشم

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
2706