2737
2734
عنوان

کیا تو چن سال اخیر کنکور تجربی دادن بیاااین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 23 پست
همش فرمول داره قطعا خوب و زیاد بخونی اوکیه

اخه سوالای کنکور قسمت ریاضیشو میدیدم خیلییییی پیچیده و تو هم و طولامی بود سوال ( البته الان نخوندیم اون سوالارو )

مثلا رادیکال ۱۳ گنگه ولی داشت 

راستش ترسیدم بخونم نتونم حل کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه سوالای کنکور قسمت ریاضیشو میدیدم خیلییییی پیچیده و تو هم و طولامی بود سوال ( البته الان نخوندیم ...

نترس چیزی نیست من خودم ریاضی درس میدم الان اکثرا میترسن کنکوریا ازش،درصورتی ک اگ خوب بفهمی اتفاقا از حفظیا بهتر میتونی بزنی همش از کتابه هیج چیزی نیست ک با فرمول کتاب نتونی حل کنی

اخه من هوش حفضیاتم بهتره تا هوش ریاضی و اینا میترسم برم تجربی زیادم بخونم ولی تو کنکور سوالاش اذیت ...

اصن نباید حفظ کنی 

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
اخه من هوش حفضیاتم بهتره تا هوش ریاضی و اینا میترسم برم تجربی زیادم بخونم ولی تو کنکور سوالاش اذیت ...

عزیزم اول به علاقت فکر کن که تو چه رشته ای بیشتر درسارو با علاقه میخونی 

مثلا من به زیست علاقه زیادی داشتم و قدرت فهمم قوی بود و تجربی رفتم 

اگه به درسایی مثل فارسی و دینی و...تو راهنمایی علاقع داشتی انسانی برو 

تو زمانی که مونده اول درمورد درسای رشته هایی که بهش شک داری تو گوگل سرچ کن 

بعد با خودت فکرکن به کدوم رشته علاقه داری و در کنار اون به کار و ایندت هم فکر کن 

هدفت رو از الان مشخص کن، بعد تصمیم نهایی بگیر 

مالـفیسـنت :                                     Maleficent یا مـالفیسِـنت ؛ ملکه قلمرو جادویی مـوزر || یک پری جوان با دو بال بزرگ وزیـبا💫            "اِستِفان ، جوانک روستایی جاه طلبی که درجنگلی در دور دست ها، مالفیسنت را می یابد و به او کمک می کند ... و این ، آغاز یک رابطه احساسی میان یک پری و انســـان می شود؛  غافل از آنکه، استفان ،در اندیشه رسیدن به تاج وتخت پادشاهی بود. که شرط آن ،بال های زیبای مالفیسنت بود (زیرا شاه مالفیسنت را بسیار قدرتمند میدانست و به دنبال نابودی او بود ...)                        شب هنگام ، مالفیسنت ، استفان را دید ؛ با خوشحالی به سمتش پرید ، بال هــایش را بست و سرش را بر شانه ی او گذاشـت و لبخند زنان به خواب رفــت.                     سحرگاه چشمانش را باز کرد ، استفان را ندید ؛ خواست دنبالش بگردد ، امـا زمین خورد ؛ بالــــهایش نبود ... استفان بالهایش را بریده بود ... وآن روز تبدیل شد به پری شرور ... او شرور نبود ... انسانها او را مالیفسنت کردند.. " اگه دوست داشتید حرفی بهم بگید، اینجا بنویسید 👇   https://abzarek.ir/service-p/msg/839149
2738