2737
2739

سلام صبتوون بخیر باشه

شما ک تو چن سال اخیر ( ۲ سال پیش یا پارسال ) کنکور دادین ..

من تازه نهمم تا ۲ روز وقت دارم برای انتخاب رشتم 

تجربی از  درسای دبیرستانش نگران نیستم.

میترسم ۱۳ .۱۴ ساعتینا بخونم تجربیو در روز ولی تو کنکور سوالای فیزیک و ریاضی و شیمی به هوش هم ربط داشته باشع و قبول نشم

شما ک کنکور دادین سوالا ب هوش ربط داشت یا فقط مطلبو بگیری و تمرین کنی کافیه ؟؟

الان کسی نیست این سوال رو بعدازظهر بپرس

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قطغا به هوش بستگی داره 

ولی ربطی به رشته نداره همه ی سوالای کنکور برای هر رشته ای به هوش بستگی داره 

اگه میخوای موفق بشی تو هر رشته هم باشی،  باید رتبه خوبی بیاره که فقط بستگی به تلاش خودت داره 

پس برای انتخاب رشتت علاقه و تواناییت برای تلاش رو در نظر بگیر

مالـفیسـنت :                                     Maleficent یا مـالفیسِـنت ؛ ملکه قلمرو جادویی مـوزر || یک پری جوان با دو بال بزرگ وزیـبا💫            "اِستِفان ، جوانک روستایی جاه طلبی که درجنگلی در دور دست ها، مالفیسنت را می یابد و به او کمک می کند ... و این ، آغاز یک رابطه احساسی میان یک پری و انســـان می شود؛  غافل از آنکه، استفان ،در اندیشه رسیدن به تاج وتخت پادشاهی بود. که شرط آن ،بال های زیبای مالفیسنت بود (زیرا شاه مالفیسنت را بسیار قدرتمند میدانست و به دنبال نابودی او بود ...)                        شب هنگام ، مالفیسنت ، استفان را دید ؛ با خوشحالی به سمتش پرید ، بال هــایش را بست و سرش را بر شانه ی او گذاشـت و لبخند زنان به خواب رفــت.                     سحرگاه چشمانش را باز کرد ، استفان را ندید ؛ خواست دنبالش بگردد ، امـا زمین خورد ؛ بالــــهایش نبود ... استفان بالهایش را بریده بود ... وآن روز تبدیل شد به پری شرور ... او شرور نبود ... انسانها او را مالیفسنت کردند.. " اگه دوست داشتید حرفی بهم بگید، اینجا بنویسید 👇   https://abzarek.ir/service-p/msg/839149
هوش،فقط باعث میشه مطلبو زودتر بگیری خوب خوندن باعث میشع بیشتر مطلب یادت بمونه برای کنکور تست زنی خوب ...

سوالای ریاضی تو کنکور عجیب نبودن ؟؟

یا بیشتر از چیزی ک یاد دادن نبودن ؟

با یه فرپول مشخص حل میشن یا به هوش هم ربط داره؟

سوالای ریاضی تو کنکور عجیب نبودن ؟؟ یا بیشتر از چیزی ک یاد دادن نبودن ؟ با یه فرپول مشخص حل ...

نمیدونم در چه حده گیراییت ولی خب اگه متوسط باشه و زیاد بخونی اوکیه چون بعد ک میری درسای دانشگاهو میبینی میفهمی اونا هیچی نبودن

2738
قطغا به هوش بستگی داره  ولی ربطی به رشته نداره همه ی سوالای کنکور برای هر رشته ای به هوش بستگی ...

اخه من هوش حفضیاتم بهتره تا هوش ریاضی و اینا

میترسم برم تجربی زیادم بخونم ولی تو کنکور سوالاش اذیت کنه منو 

نمیدونم چیکار کنم ۲ روز مهلت کمیه 

ینی بخونم میتونم کنکور جواب بدم ؟؟

سوالای ریاضی تو کنکور عجیب نبودن ؟؟ یا بیشتر از چیزی ک یاد دادن نبودن ؟ با یه فرپول مشخص حل ...

ببین این سوال رو باید درباره فیزیک بپرسی چون ریاضی معمولا یه قالب خاص داره 

ولی خیلی لشه حاج خانم 
نمیدونم در چه حده گیراییت ولی خب اگه متوسط باشه و زیاد بخونی اوکیه چون بعد ک میری درسای دانشگاهو میب ...

میگم ینی تو کنکور سوالای اون ۳ تا درس که گفتم زیاد بخونم کافیه یا کنکور سوالاش به هوش هم ربط داره و بعضیاش با فرمول نیست ؟

2706