2737
2734
عنوان

کدوم شغل لینده بهترینه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه من گفتم ربط داره ..چون ب هم ربط ندارن نمی‌دونم کدوم بهتره

کسی که به پزشک شدن فکر می کنه انقدر نمراتش بالا و خوبه که هیچ وقت دیگه به آرایشگری فکر نمی کنه نمی گم کدوم بهتر یا بدتره 

یا مثلا کارمند شرکت دقیقا یعنی چی هر شرکتی تو یه فیلد خاص فعالیت داره 

حلالم کنید و خدانگهدار   
2728
این ها نظر هر ادامه ..شما اگه ب دکتر علاقه نداری لابد حوصله خواندن نداری ..یا بازیگری حوصله حرف زدن ...

😐😐😐😐😐

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍
کسی به پزشک شدن فکر می کنه انقدر نمراتش بالا و خوبه که هیچ وقت دیگه به آرایشگری فکر نمی کنه نمی گم ک ...

دقیقا

من تیزهوشانی بودم و الان دکترا دارم

در طول تحصیل به هیچی جز درس فکر نمیکردم

رشته های خوب رتبه های خوب و تمرکز میطلبه

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
دقیقا من تیزهوشانی بودم و الان دکترا دارم در طول تحصیل به هیچی جز درس فکر نمیکردم رشته های خوب ...

موفق باشی گلم منم خودم پزشکم و واقعا آدم از دبستان عمر و جونشو میذاره حالا واسم خنده داره یکی بگه آرایشگر بشم یا دکتر😂

حلالم کنید و خدانگهدار   
موفق باشی گلم منم خودم پزشکم و واقعا آدم از دبستان عمر و جونشو میذاره حالا واسم خنده داره یکی بگه آر ...

دقیقا

منم از دبستان شاگرد اول کلاس بودم

اصلا بغیر درس به هیچی فکر نمیکردم

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
2738
کسی که به پزشک شدن فکر می کنه انقدر نمراتش بالا و خوبه که هیچ وقت دیگه به آرایشگری فکر نمی کنه نمی گ ...

من ک گفتم کارمند شرکت اگه با جزییات میگفتم دیگه جا نمشد .. در ضمن دکتر ب ارایشگری فک نکنه ...!!!  الان ارایشگری روزی ۲۰تا عروس میسازن هر کدوم کم کم بگیرن هشت تومان جمعا ۱۶۰ میلیون ..اگه بیست تا نسازن ی ارایشگری خوب روزی پنج تا میسازع ک ..حداقل روزی چهل میلیون درامد فقط از عروس ها ..مشتری های دیگه برای کار های دیگه و ولش ... یه دکتر میتونه روزی اینقدر درامد پاشه باشه بعد از سال ها درس خواندن ...فک نکنم !!!!

موفق باشی گلم منم خودم پزشکم و واقعا آدم از دبستان عمر و جونشو میذاره حالا واسم خنده داره یکی بگه آر ...

شما ارایشگری های مدل پایین و نگا نکن تو دوره قاجار هستی مگه ..الان بیشترین درامد ارایشگری داره !!! 

من ک گفتم کارمند شرکت اگه با جزییات میگفتم دیگه جا نمشد .. در ضمن دکتر ب ارایشگری فک نکنه ...!!!&nbs ...

عزیزم اصلا بحث درآمدش نیست پزشکی نیاز به هوش بالا استعداد و تلاش خیلی زیاد و علاقه زیاد  داره 

حلالم کنید و خدانگهدار   
عزیزم اصلا بحث درآمدش نیست پزشکی نیاز به هوش بالا استعداد و تلاش خیلی زیادی و علاقه زیاد  داره& ...

اونو ک می‌دونم من خودم الان همه نمراتم بیست حتی نوزده نشدم و تجربی قبول شدم و می‌خوام جراح شم حالا هنوز انتخاب نکردم ولی قطعا ارایشگری و کنار نمی‌زارم !!