2737
2734
عنوان

تعبیر این خواب عجیب🤔

227 بازدید | 15 پست

امشب خواب دیدم به بهونه اینکه برم دوستمو ببینم برم خونشون،بهونه اوردم که میخوام عمه اش صورتمو اصلاح کنه...با مامانم رفتیم...محله اشون عجیب شده بود و بهم ریخته...اصلا شبیه جای واقعیشون نبود..دوستمم پیشم نیومد وقتی رفتم خونشون بعدش خودم رفتم پیشش....عمه اش هم صورتمو اصلاح کرد.....(دوستم فامیل کسی هست که دوسش دارم😂اون عمه هم که صورتمو اصلاح کرد خیلی تو ازدواج طرف نقش داره...)به نظرتون تعبیرش چیه؟موقع اذان با صدای اذان هم بیدار شدم

...و اینکه این کاربری برای دو نفرهست....سوم اینکه برام دعا کنید به ارزوم برسم...کلی دوستتون دارم رفیقای من🧡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از فکر و خیال زیاد خواب دیدی یه صدقه بده دلت آروم شه

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2728
از فکر و خیال زیاد خواب دیدی یه صدقه بده دلت آروم شه

امضات....خواب تورا می بینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم🙁👌

...و اینکه این کاربری برای دو نفرهست....سوم اینکه برام دعا کنید به ارزوم برسم...کلی دوستتون دارم رفیقای من🧡

تعبیر خوابت چندان خوب نیس غم و اندوه اگر تعبیر داشته باشه به دلت بد راه نده یه صدقه بده فراموش کن 

منم اخیرا خوابای بد زیاد دیدم ولی برام مهم نی برا تو هم مهم نباشه چون اگر بد بندازی تو دلت بد تعبیر میشه یه صدقه بده بزار رفع شه

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
امضات....خواب تورا می بینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم🙁👌

💔💔💔

2738

ببین خواب خوبی دیدی. خوابت خودش داره خودشو تفسير میکنه موقعیکه تعریفش میکنی و پیچیده نیست

اول میری تو یه کوچه بهم ریخته واین احتمالا وضعیت الانتو نشون میده. شایدمشکلاتی داری حالت روحیت خوب نیس.بهت سخت میگذره. ولی در آخر راه وقتی میری اصلاح میکنی صورتتو. اصلاح کردن صورت برای دختر مجرد نشانه نزدیکی ازدواجه. احتمالا با این ازدواج که واسطه هم عمه دوستت که اصلاحت کرده معنیش اینه که با این ازدواج مشکلاتی که داشتی حل میشن و حالت خوب میشه واحساس خوشبختی خواهی کرد. من حس می کنم شما آدم پاکی هستین که از عالم غیب انقد شفاف و ساده و بدون پیچیدگی شرح حال و آینده تون رو تو خواب می بینید. حتما صدقه بده. یه پولیو بزار زیر بالشت شب و هر موقع تونستی به یه نیازمند بده🙏🙏🙏🙏

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
تعبیر خوابت چندان خوب نیس غم و اندوه اگر تعبیر داشته باشه به دلت بد راه نده یه صدقه بده فراموش کن&nb ...

عزیزم خوابش بد نیست برعکس خیلی خوبه🙏💋

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
عزیزم خوابش بد نیست برعکس خیلی خوبه🙏💋

لطفا به کتاب تعبیر خواب مراجعه کنید نه اینترنت🌹

@taber1400

سلام گروه تلگرام تعبیر خواب رایگان

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
ببین خواب خوبی دیدی. خوابت خودش داره خودشو تفسير میکنه موقعیکه تعریفش میکنی و پیچیده نیست اول میری ...

مرسی چقد قشنگ گفتی🤩اره واقعا خیلی آشفته ام..امیدوارم آخرش خوب باشه😘

2706