2733
2734
عنوان

دختر بچه ۱۰ ساله دوست پسر داشت!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 9107 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب اون دختر  معلومه خانواده نداره 

ک لباس تنشو دوس پسرش میخره والدینش نمیفهمن 

این سر از هرجا درمیاره استارتم زود میزنه نسبت به بقیه

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
دو شب پیش دو تا دختر شاید ۱۲ ساله زیر بالکن ما داشتن سیگار میکشیدن  متاسفانه همچین چیزایی هست& ...

پرشهرما پرزن دختر معتاد

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 

منو همسرم داشتیم میرفتیم جایی دوتا دختر ۸ ۹ ساله داشتن باهم درد دل میکردن.اولی میگفت من عاشق پسرداییم امیرم تو عاشق شدی تاحالا؟!!!!!!!!

با گوشامون شنیدیم.بخدا خیلی تعجب داشت

و قل رب انزلنی منزلا مبارکا وانت خیرالمنزلین
2738

حاجی پشمااام 

من ۱۵ سالمه یه دوست پسرم نداشتم ،تازه گاهی خونه خالی میشه با چادر نماز واسه خودم مثل سوسانو دامن درست میکنم  

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             

من هیچ من نگاهههههه

👀👀👀👀👀👀👀👀

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
حاجی پشمااام  من ۱۵ سالمه یه دوست پسرم نداشتم ،تازه گاهی خونه خالی میشه با چادر نماز واسه خودم ...

😂😂😂😂😂😂😂

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍
😂😂😂😂😂😂😂

بخودا  

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
2706