2726
عنوان

کیا ب بازیگری علاقه دارن ؟!!!....

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 48 پست

نوجوانی دوست داشتم کلاس تاتر رفتم و چند تا تاتر کار کردم، البته خانوادم خیلی مخالف بودن و دیگه ولش مردم، الان متنفرم و خوشحالم زندگیم بر پایه ی تخیلات نوجوانی چیده نشد

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای خنده دار بود یادمه واسه دختر عچفرهاد اصلانی تو فیلم هیولا بیست بار زنگ زد وای بعد من هی نه نه نه ...

یعنی بدون هیچ کلاس وتجربه میخواستن بیایدتو سریال بازی کنید؟ 

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
یعنی بدون هیچ کلاس وتجربه میخواستن بیایدتو سریال بازی کنید؟ 

والا از سه سالگی اقای محمد زاده خیلیی شدید اصرار داشتن من استعداد زیادی دارم یه مدت کوتاهی کلاساشو رفتم ولی خوب علاقه چون نبود ول کردم بعد آره دیگه قرار بود من بازی کنم که نا امیدشون گروم و مانیا جان بازی کردن پشت صحنه های فیلمو دو سه باز دیدیم خیلی خوب بود و مانیا واقعا از من شایسته تر بود واسه این نقش

توام اگه یه پسر خارجی گیراوردی به من بگو 😁

اتفاقا خیلی تخصصم پسرای خارجین حتما هواتو دارم نگران نباش😆زیاد هستن بچه ها😁

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
والا از سه سالگی اقای محمد زاده خیلیی شدید اصرار داشتن من استعداد زیادی دارم یه مدت کوتاهی کلاساشو ر ...

آهان جالب بود برام 👌من این سریالو ندیدم

الان این مانیارو سرچ کردم بچه هست

کنجکاو شدم چند سالتونه شما؟ 

عه واقعا راست میگی😎😁تعریف کن🤣🤣🤣

🤣🤣تو اول اون داستانو اوکی کن😐اول من گفتما نوبتی🙄

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
آهان جالب بود برام 👌من این سریالو ندیدم الان این مانیارو سرچ کردم بچه هست کنجکاو شدم چند سالتونه ...

مانیا موقع ساخت ده سالش بود من ۱۴ سالم بود بزرگ تر میخواستن چون که اقای فرهاد اصلانیم جوون نیستن خیلی به سن مانیا نمیخورد ولی من خودم خیلی مانیا رو دوس داشتم با استعداد زیاد خودش و اصرار من مانیا انتخاب شد 

مانیا موقع ساخت ده سالش بود من ۱۴ سالم بود بزرگ تر میخواستن چون که اقای فرهاد اصلانیم جوون نیستن خیل ...

آهان 

ممنون از توضیحاتت عزیز

موفق باشی🌹🌹❤️

2706