2726
عنوان

دخترم به مهمونام گفت😡🤦

674 بازدید | 27 پست

پارسال تابستون مهمون دعوت کردیم...مهمونمون از اروپااومده بود کنارش عروس و پسرشم که ایران زندگی میکنن دعوت کرده بودیم بعد عروسش سه تا بچه داشت قشنگ ولشون کرده بود اینقدر زود اومده بود که من هنوز داشتم شامم ومیپختم بچه‌هاش همش در حال بالا پایین اومدن بودن یاتوی یخچال مون رو میگشتن واسه خودشون قشنگ شیر و هرچی بود برمیداشتن میخوردن حالا دفعه اول هم بود که اومده بود خونه ما  خلاصه خیلی اذییت شدیم مخصوصا بچه‌ها خودم همش کثافت کاری میکردن شبم که سفره پهن کردیم بچه‌هاش قشنگ باغذاهاشون روی مبلامون بانفری یه دونه دلسر خانواده لم داده بودن همه مبلام و به گند کشیدن مادرشونم ریلکس ریلکس 😡😡بعد دخترم گفت وای مبلامون کثیف میشه بیایید سرسفره مامانشون برگشت گفت اشکالی نداره چیکار داری بهشون 😒دخترم نه گذاشت نه برداشت گفت شما خیلی ببتربیتین واسه همین بچه هاتونم بیتربیت بار آوردین آدم خونه مردم وبه کثافت نمیده چقدر بیتربیت صحبت میکنید بعدم گفت مامانم هیچ وقت جایی که خیلی آشنا و فامیل نزدیک نباشه منو داداشامو نمیبره خودش بابابام می‌ره زنه همین طور داشت دق میکرد منم دخترم ودعوا کردم ولی ته دلم ازاین همه حرفای عجیب غریب که زد هم تعجب کردم هم خوشحال شدم خلاصه خیلی شب سختی بود حالا نیایین بگین کار دخترم زشت بوده و منم کوتاهی کردم خودم میدونم ولی این خانم خیلی بی تربیت بار آورده بود و نمیذاشت بقیه هم بهشون چیزی بگه دفعه اول هم بود اومده بودن

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

دخترت بهترین کارو کرده

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

فهمیدیم مهمون المانی داشتین 

دخترتون  چند سالشه من دوستم 22 سالشه ب سیب زمینی میگ دیب دمینی چطوز  دخترت  این همه حرف قلبمه سلمبه زده

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مرسی دختر😆بعضیا حقشونه✌

من اینجور ادمارو دوس دارم خفه کنم😁

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
فهمیدیم مهمون المانی داشتین  دخترتون  چند سالشه من دوستم 22 سالشه ب سیب زمینی میگ دیب دمی ...

نه از بلژیک اومده بود اونم مادر شوهرش...هشت سالشه خودمم هنگیدم ولی دخترم خیلی اذییت شد چون دایما بچه‌ها رو دنبال میکرد که چیزی خراب نکنن یانشکنن حالا مادر شوهرش ساعت نه شب اومد این خانم ساعت چهار بعد از ظهر

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
دخترت چندسالشه🤣🤣🤣

هشت سالشه

بچه ها به حرفایی میزنن گاهی آدم میمونه، یه سری مادر همسرم منو دلگیر کرده بودن، پسرم  کوچولو بود شاید چهار پنج سال، بعد با باباش میرن  خونه ی مادر همسرم، بعد ازش میپرسن مامانت خوبه؟ پسرم میگه اگه شما بزارید آره حالش خوبه،  

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2706