2726

پاشدم نماز بخونم

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم بخاطر خودت میگن شاید دختر وابسته ای هستب؟

نه واقعا به خاطر خودم نمیگن.به خاطر خودخواهی خودشونه.من پدرم درآید حیات نیست.برادرمم ازدواج کرده.حالا برادرم نمیخواد من ازدواج کنم ک مراقب مادرم باشم.واقعا خودخواهیه  به نظرم.من همیشه مستقل بودم ولی خب این رسم و رسومات رو نمیشه کاری کرد

2728

من خوابیده بودم اونم چه خوابی شوخرررررم بی خوابی زد بود سرش داش برای خودش نیمرو درس میکرد انقدر شیر رو وا کرد بست این آبگرمکن هم صداش هفت خونه اون طرف رو بیدار میکنه چه برسد به من منم بیدار شدم خوابم پرید 

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
شما هم اضطراب میگیرین؟

نه اهل اضطراب نیستم ولی حساسم یه سری کارا یه سری حرفا تو فکرم میمونه و دائم بهش فکر میکنم البته کارم اشتباهه میدونم این دنیا ارزش اینو نداره خودم با غصه داغون کنم

خواهش میکنم عزیزم منم این روزا رو گذروندم و درست شد کارم

واقعا؟شما هم با عشقم ازدواج کردین؟رسیدین بهش ؟پشیمون نیستین؟

من روزی هزار بار دارم سرزنش میشنوم همش میگن پشیمون میشی یا میگن عشق آخر و عاقبت نداره😭

2706