2733
2734
عنوان

مادر هایی که غم از دست دادن فرزندشونو تجربه کردن در هر سنی

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 78 پست
ما همشهریمون دخترش خرداد فوت کرد  پسرش سر مرز اذربایجان سرباز بود اذر فوت کرد خیلییییییییی سخ ...

خیلی سخت 🥺خدایا هیچ مادریو داغدار نکن 

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دخترمو تو بیست روزگیش از دست دادم. با اینکه چقدر امیدوارم بودم خوب میشه و میاد تو بغلم. حسرت یه بار بغل کردنش یه بار شیر دادن بهش بوییدنش مونده تو دلم. 😖😖 الان دو ماه میگذره و من فقط بخاطر پسرم زنده ام و حالمو خوب نگه میدارم. ولی امان از شبا 😢😢

منم دخترمو تو بیست روزگیش از دست دادم. با اینکه چقدر امیدوارم بودم خوب میشه و میاد تو بغلم. حسرت یه ...

عزیز دلم خدا صبر بده من میفهممت خداروشکر که پسرت هست انشالله همیشه سلامت باشه من میترسم هیچوقت نتونم بچمو بغل کنم 

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️
2731
حال من که خیلی بده آرامش ندارم هر روز بدتر از دیروز میشم بخدا خودمو با یه چیزی سرگرم میکنم اما این د ...

پسرتون چرا رفت؟ دوباره بچه دار شدین؟

در اسرع وقت حکمتت رو نشونم بده. برام نه دین موند نه دنیا
نه دعا کنید شوهرم راضی بشه اقدام کنیم مشکل مالی هم داریم دعا کنید معجزه بشه 🥺

انشاالله. شوهر منم راضی نبود اخرشم بچه از دستمون رفت. نگفتین جرا بچه تون نموند

2738
یه مشکل ژنتیکی داشت 

ای وای همه یه جوری اسیرن. یکی سقط مکرر داره یکی بچه اش رشد نمیکنه یکی بچش مشکل داره یکی بچش تو شکمش میمیره یکی هم مو من سالم بدنیا میره و بی جون تحویل میگیره😭

ای وای همه یه جوری اسیرن. یکی سقط مکرر داره یکی بچه اش رشد نمیکنه یکی بچش مشکل داره یکی بچش تو شکمش ...

مشکل بچه شما چی بود ؟ 

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
مشکل بچه شما چی بود ؟ 

۳۲ هفته کیسه ابم پاره شد مجبور شدم سزارین کنم بچه هم خوب و سالم بدنیا اومد تو ان ای سیو بود کم کم شیرمو میدادن بهش و اکسیژنو کم میکردن. داشت خوب پیش میرفت اما یهویی توی هفت روزگیش زنگ زدن گفتن اپنه کرده و تمام

۳۲ هفته کیسه ابم پاره شد مجبور شدم سزارین کنم بچه هم خوب و سالم بدنیا اومد تو ان ای سیو بود کم کم شی ...

خیلی سخته منم حسرت بغل کردن و بوسیدن بچم به دلم موند جیگرم سوخت الانم دست به دعا برداشتم که شوهرم راضی بشه بعد از یکسال و ۹ ماه اقدام کنیم دعا کن راضی بشه دعا کن الان بیاد و بگه واممون جور شده و بدهیمونم تسویه بشه منم بتونم طعم مادرشدن رو بچشم 🥺

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘

شب تاسوعا تو شهر ما که دسته ها تو خیابون راه میوفتن بچه ۷ ساله موتوری بهش میزنه و در دم فوت میکنه

مادرش خیلی بی تابی میکنه تا جایی که دچار افسردگی میشه 

یه شب آقا ابولفضل به خواب مادره میاد میگه چرا اینقدر بی تابی میکنی؟ این قدر ما رو با این کارات ناراحت نکن

پسرت پیش منه جاشم خوبه لازم نیست ناراحت باشی

بعد این خواب مادره حالش خوب شد الانم دوباره بچه دار شده

دیوونه کجا داره جز در خونه ی حسین❤                                         هر حاجتی داری الهی بگیری/الهی حرم رو ندیده نمیری/        بخدا روضه ی ارباب جای عبد روسیاهه🖤اگه روسیاهی رو کن اینجا بهترین پناهه❤توی سختی ها و تو نا امیدی بگو حسین/اگه آخرِخط دیگه رسیدی بگو حسین🖤بین این همه زشتی و پلیدی بگو حسین❤اگه از همه ی دنیا بریدی بگو حسین🖤بی نیازِ غیر بشی بگو حسین❤عاقبت بخیر بشی بگو حسین❤
خیلی سخته منم حسرت بغل کردن و بوسیدن بچم به دلم موند جیگرم سوخت الانم دست به دعا برداشتم که شوهرم را ...

از خدا میخوام مشکلتون حل بشه دامنت زودتر سبز بشه بیای خبر خوش بدی

منم دخترمو تو بیست روزگیش از دست دادم. با اینکه چقدر امیدوارم بودم خوب میشه و میاد تو بغلم. حسرت یه ...

چقدر دردمون شبیه همه منم الان بخاطر پسرم زنده ام. بچه دومم هفت روزگی پر کشید. روزگار نداریم چشام همش خیسه از خودم بدم میاد دست خالی برگشتم خونه حسرت ب دل موندم نه بغلش کردم نه بوش کردم حتی لمسشم نتونستم بکنم😭😭😭😭

2706