2737
2734

چطور خودتونو قانع کردید که زندگی کنید من روز به روز بدتر میشه حالم ... 😭😭۶ ماه گذشته ولی من هر لحظه حس میکنم الان از دستش دادم . انگار هرروز میمیرم.... چطور یه مادر خودشو آروم میکنه😔

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم...خودتو ناراحت نکن..به این فک کن که مادرایی هستن که جوونشونو که قرار بود داماد یا عروس کنن و کلی زحمت برا بزرگشدنشون کشیدن و کلی باهاشون خاطره دارن از دست میدن...تو شرایطت خیلی بهتره نسبت به اونا ..نمیگم تو خوبی ولی اقلا هر روز خاطره یادت نمیاد که بسوزی...دوروز پیش داداش دوست من گازگرفتش دوتا بچه قد و نیم قد داره...جوون رعنا...بچه ها خدا میدونخ چه باایی سرشون بعد باباشون بیاد...به هر حال خدا بهت صبر بده عزیزم

2728
داغ فرزند سخته خیلی سخت....پسر خاله جوون من دیشب خودکشی کرده ما که داریم دق میکنیم مادرش که جای خود ...

روحش شاد خدا واقعا صبر عظیم بده به پدرو مادرش 🖤

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️
2738
عزیزم...خودتو ناراحت نکن..به این فک کن که مادرایی هستن که جوونشونو که قرار بود داماد یا عروس کنن و ک ...

ممنونم عزیزم واقعا از خدا برام آرامش بخواید خیلی بیتابم درسته هرچی بیشتر خاطره داشته باشی سختتره ولی خدا واسه کسی نخواد خیلی سخته 

حال من که خیلی بده آرامش ندارم هر روز بدتر از دیروز میشم بخدا خودمو با یه چیزی سرگرم میکنم اما این دلم داغونه جیگرم میسوزه 

تا لحظه ای میذارنم تو قبر جیگرم داغه

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
2706