2733
2734

نگرانشم دوست ندارم بعدا پشیمون بشه مثل من و میخوام ب جایی برسه 

هر کاریش میکنم میزنه رو خودش گریه میکنه ک مجازی درس نمیفهمم 

منم نگران پسرمم .خداکنه درست شه این وضعیت

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم نگران پسرمم .خداکنه درست شه این وضعیت

پسر منم    همه امتحاناشو از رو کتاب نوشت 😐

قبل از کرونا    شاگرد ممتاز مدرسه بود

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
2738

این روزا کی درس میمونه؟ دوتا داداش دارم جفتشون هم تا صبح با گوشی بیدارن بعد تا بعدازظهر میخوابن. فقط اگه کلاس داشته باشن ساعت یک پا میشن حضوری میزنن دوباره میخوابن. عصر هم میرن بیرون و باشگاه

پسر منم    همه امتحاناشو از رو کتاب نوشت 😐 قبل از کرونا    شاگرد ممتاز مدرسه ب ...

معلم دختر من میگه تو فیلم مساله های ریاضی و حل کنن و بفرستن. همین باعث شده دخترم  خودش همش دنبال حل مساله باشه.

2706